Zvětšená nosní mandle dítěte

Dobrý den.
Mám čtyřletou dceru s výrazně zvětšenou nosní mandlí. Na ORL nám doporučili chirurgické odstranění. jelikož jsme ale objednáni na operaci až na podzim, tak bych ráda vyzkoušela i jiné možnosti léčby, které třeba zaberou a operace nebude potřeba. Ve vašem obchodě mne zaujala detoxikační kůra Bambiharmony pak preparát Hebkost labutí šíje? Je ta detoxikační kůra nutná celá nebo bychom mohli třeb arovnou začít s tím druhým preparátem, který je na dýchací cesty? A je to možno kombinovat s tím preparátem hebkost labutí šíje?
Případně co jiného byste nám doporučili?
Jinak klinické příznaky naší malé , tedy její hlavní obtíže plynoucí z té zvětšené nosní mandle, jsou: dýchá převážně ústy, v noci chrápe, pocit plného nosu i když je vlastně prázdný, podstatně hůře slyší a hůře artikuluje. Je mi jasné, že to vše způsobuje ta nosní mandle, a proto bych ráda udělala maximum, aby se těchto velice obtěžujících příznaků zbavila.
Děkuji,
 

Odpověď

Dobrý den,

Zvětšená nosní mandle u dětí je velmi častá a bohužel ani chirurgické odstranění často problém neřeší a mandle dorůstá znovu.z vlastní zkušenosti mohu říct,že stav se časem sám upraví.Důležité je udržovat průchodný lymfatický systém dítěte,dobrou imunitu především protivirovou a protibakteriální.Pak se potíže s nosní mandlí objeví pouze při zasažení organismu akutní infekcí a po vyléčení zase na čas odezní.Tímto Vás vůbec nezrazuji od zákroku,protože pokud jsou potíže dítěte skutečně větší a v podstatě trvalé,je lépe zákrok podstoupitJe ale jasné,že příčina se tím neodstraní a i po zákroku je nutné zvednout imunitu dítěte a udržet lymfatický okruh v dobrém chodu.Přípravky na které se ptáte jsou ve vašem případě vhodné,jedná se o celkové pročištění organismu od nejčastějších infekcí,ložisek a zátěží u dětí.Přípravek Hebkost labutí šíje je z TČM a nemusí se užívat současně s touto kůrou,ale někteří rodiče ho podávají především před zákrokem jako jednu z možností se mu vyhnout.Protože jsem především poradce detoxikační medicíny je pro mě podstatné při pochopení souvislostí vždy podávat přípravky detoxikační medicíny,aby se odstranil hlavní problém-toxiny v organismu.Doporučila bych Vám tedy omezit pšeničné pečivo a mléčné výrobky v co největší míře to půjde,dále můžete zkusit vybrat celou kůru BambiHarmoni-postupně všech 5 přípravků bez ophledu na jejich názvy(jsou hlavně orientační)přípravek Hebkost labutí šíje můžete také podávat.Dále po využívání kůry a bez ohledu na zákrok by dcera měla používat opakovaně přípravek Lymfatex,nebo sirup Bambi harmoni-imunita a Bambi harmoni -dýchací cesty.Tím by jste měli dětský věk a další potíže zvládnout.Pokud by se přesto opakovaly,bylo by vhodné cíleněji ještě pročistit okruh sleziny čímž se jednak zvedne protivirová imunita a jednak má slezinový okruh vliv na kvalitu lymfatického systému.To bychom se případně domluvily
 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.