Joalis Antimetal Hg - rtuť 50 ml

Neohodnoceno
 
 

detoxikace od zátěže rtutí.  Před podáním tohoto preparátu, nebo spolu s ním je třeba využívat přípravek MindDren, nebo Emoce.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
22.10.2018
363 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Odstranění organických a anorganických toxinů, metabolitů
 

Mnoho zdravotních potíží, může mít jednoho společného jmenovatele - rtuť. Tento těžký kov se dostává do našeho organismu, ukládá se v pojivové tkáni, střevní stěně, v hormonálních žlázách, nervech a mozku. Chronická otrava rtutí se může projevovat přes lehké poruchy koncentrace, nerozhodnost, únavu, nespavost až po závažná onemocnění jako je např. roztroušená skleróza či selhávání ledvin. V následujícím článku uvedeme zdravotní poruchy, které mohou mít souvislost s otravou organismu rtutí, popř. i jinými těžkými kovy

Nespavost a noční pocení
Nervozita
Ostýchavost (především u teenagerů)
Zvýšená potřeba spánku
Chronická únava
Studené ruce a nohy
Nerozhodnost
Lhostejnost
Necitlivost v rukou
Lekavost a citlivost na hluk
Poruchy zraku a přecitlivělost na světlo
Poruchy paměti
Motání hlavy
Ztráta chuti k jídlu
Žaludeční křeče
Strach a deprese
Bolesti hlavy
Chronické bolesti
Klesající reakční schopnosti
Třes rukou
Poruchy srdečního rytmu
Tinnitus - šelesty v uších
Kovová chuť v ústech
Bronchiální astma
Parkinsonismus
Ischias (pokud trvá dlouho)
Otoky v obličeji, na rtech a na sliznicích úst, jazyka a hrdla
Záněty dásní
Opary
Záněty spojivek
Vysoký krevní tlak a vysoký cholestrol
Nevysvětlitelné hubnutí
Bolesti zad
Bolesti kloubů
Chudokrevnost
Chronické ekzémy (neurodermitis)
Vypadávání vlasů
Paradontóza
Střevní potíže, chronická kandidóza
Chronické onemocnění ledvin
Revmatická onemocnění
Crohnova choroba
Roztroušená skleróza
Opakované potraty či neplodnost
Infekce jako např. tuberkulóza
Alzheimerova choroba

Modro-černé zbarvení dásní u krčků zubů je známkou přítomnosti rtuti v organismu

Rtuť sama o sobě toxická není,protože není rozpustná ve vodě ani v tucích.Její požití vyvolá maximálně průjmové stavy.Horší je to s vdechováním výparů do orgánů plicního okruhu a následnou snahou lymfatického systému se těchto látek zbavit se dostávají do krve a jater kde se mění na methylrtuť.Za ideálních podmínek se stane součástí žluči a je střevy vyloučena z organismu.Ideální podmínky ale většinou neexistují.Methylrtuť ma kumulativní schopnosti,takže se desítky let shromažďuje v organismu kde,jakmile dosáhne určité koncentrace způsobí např.výše zmiňované potíže.Její problém dále spočívá v tom,že je rozpustná v tucích-lipidech,ty jsou nezbytné pro správný chod nervového systému,takže se methylrtuť postupně dostává do tukové tkáně,do mozku a nervového systému a narušuje bezchybný chod mnoha procesů.Poločas rozpadu rtuti se uvádí až 20let.Pokud jsme tedy byli ve dvaceti letech kontaminováni výpary rtuti např.z rozbitého teploměru,nebo amalgámových výplní a za předpokladu,že jsme dalších dvacet let už žili v čistém životním prostředí a nebyli více kontaminování ani zubními výplněmi(což většinou nebývá pravda)pak ve 40 letech budeme mít v organismu stále 50% rtuti z kontaminace ve 20letech.

Težké kovy z organismu napomáhá odstranit také konzumace mořských řas.

Projevy takovéto chronické otravy bývají často nespecifické - od studených končetin, vypadávání vlasů, přes zažívací poruchy, různé neurologické a psychické potíže až po závažné stavy jako např. chudokrevnost, léčbě odporující chronická candidóza, revmatické choroby či onemocnění ledvin. Jak se tedy do našeho těla rtuť dostává?

1) z pitné vody
2) z výživy, např. z ryb,zejména dravých jako je mečoun,štika,žralok,tuňák,mořských živočichů a ostatních potravin, které byly ošetřeny postřiky s obsahem rtuti
3) ze zubních výplní - amalgámu ( v bývalém Sovětském Svazu, Japonsku a Švédsku bylo používání amalgámu z tohoto důvodu zakázáno, v Německu je omezeno používání amalgámu u těhotných žen, žen v produktivním věku a u dětí.)
4) ze vzduchu
5) z očkovacích látek, léků (např. proti vysokému krevnímu tlaku) a dokonce i z bylinek od neklvalitních zdrojů
6) z rozbitého teploměru

Rtuť se dostává do organismu dýchacími cestami, zažívacím ústrojím či přes kůži.
Kumulace rtuti dlouhodobým vdechováním malých dávek výparů rtuti např.z rozbitého teploměru,kdy kapka rtuti uvízne někde ve spáře v podlaze,má horší následky než jednorázové pozření malého množství,které nám způsobí spíše jen střevní potíže.
Problém se rtutí spočívá v tom, že jsme po mnoha let či desetiletí zatěžování malými dávkami rtuti a když se u nás objeví různé zdravotní potíže, málo kdo to dává do souvislosti s možným zatížením organismu rtutí či jinými těžkými kovy
 
50 ml
Složení:
20% ethanol, rostliny: pískavice řecké seno - plod (Trigonella foenum-graecum L.), slez lesní - květ (Malva sylvestris L.), smil písečný - květ (Helichrysum arenarium (L.) Moench), kopřiva dvoudomá - list (Urtica dioica L.), kontryhel obecný - nať (Alchemilla vulgaris L.). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.
Dávkování:
Dospělí 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.
Užívání:
20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit , nepít žádné nápoje kromě čisté vody.
Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 - 5 minut.
Další informace:
Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem!
Při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví.
Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování!
Kdy byste neměli přípravek užívat
V průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech. O užívání
preparátu během těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.
Uchovávání
Skladujte při teplotě od 5 do 25 C, mimo dosah dětí. Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete.

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.