Joalis Antimetal Pb - olovo 50 ml

Neohodnoceno
 
 

detoxikace od zátěže olovem např.z automobilových zplodin,barev..Při opakovaných potratech,poruchách soustředění a chování u dětí,kouření,nebo pasivním kouření.  Před podáním tohoto preparátu, nebo spolu s ním je třeba využívat přípravek MindDren, nebo Emoce.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
22.10.2018
363 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Odstranění organických a anorganických toxinů, metabolitů
 

Olovo je těžký kov. Olovo patří zcela jistě mezi toxické prvky. Olovo je neurotoxinem, to znamená, že negativně ovlivňuje centrální nervový systém a je tedy nebezpečné především u dětí.S věkem roste kumulace olova v organismu.Vylučování olova z kostí trvá až 28let.V kostech se u dospělého člověka také nejvíce kumuluje.Značně se tím spolupodílí na vzniku osteoporózy.Toxicita olova je zvláště významná pro dětský organismus. Trvalá expozice dětského organismu i nízkými dávkami olova je příčinou zpomalení duševního vývoje a nepříznivých změn v chování. Muži, kteří jsou vystaveni působení olova, mohou být ohroženi neplodností. Olovo se po vniknutí do organismu ukládá hlavně v kostech, krvi, játrech a slezině. Otrava olovem může vyvolat neschopnost koncentrace a učení, poruchu krvetvorby, leukémii, orgánové poškození. Nejvíce citlivé na olovo jsou těhotné ženy a malé děti. I stopy olova v okolním prostředí mohou vést při trvalém působení na organismu k následným těžkým onemocněním, protože olovo se v těle kumuluje a vylučuje se jen obtížně.

Ke kumulaci olova v organismu dochází především prostřednictvím olovnatých nátěrů a olovnatých benzinů.Účinkům olova mohou být lidé také vystaveni při činnostech,jako je natírání,odstraňování starých nátěrů,práce ve stavebnictví,výroba a recyklace baterií,opravy automobilů,sváření a pájení,střelba a čištění střelných zbraní,výroba a opravy šperků,výroba vitrážových skel,v elektronice,keramice a hrnčířství,v tiskařství.Kumuluje se také v půdě a stává se tak součástí běžné stravy.

Olovo je dobře prozkoumaný reprodukční a vývojový toxin.U těch,u nichž dochází např.v zaměstnání k vystavení jeho vysokému vlivu snižuje plodnost a způsobuje samovolné potraty.Nizké hladiny olova vedou k opoždění vývoje plodu u těhotných žen,nezralosti a trvalým nedostatkům při soustředění,učení a chování dětí,které byly vystaveny účinkům olova ještě v děloze.Nebyla prokázána žádná výše látky v organismu,pod kterou se tyto problémy začínají objevovat.Olovo přetrvává také v půdě a jeho účinkům budeme i nadále vystaveni díky dalšímu používání olovnatého benzínu v mnoha zemích a nemizejícím olovnatým nátěrům v mnoha domech.

přítomnost olova v mozku u dětí může být spojována s těmito problémy:

 • zhoršená schopnost učit se novým věcem
 • zhoršené řečové a vyjadřovací schopnosti
 • IQ v pásmu širšího průměru, nebo lehce podprůměrné
 • hyperaktivita, nebo letargie-mozek může být drážděn kovy, ale stejně tak i cukrem, gliadinem, kaseinem
 • problémy s chováním

u dospělých i dětí se přítomnost olova může projevovat také např. jako

 • bolesti hlavy
 • bolesti břicha opakované
 • svalové slabosti
 • chudokrevnost
 • snížená schopnost soustředění
 • podrážděné chování
 • vysoký tlak
 • osteoporóza
 • snížená činnost štítné žlázy
 • kumulace kyseliny močové(dna)
 • bledá pokožka
 • modročervený lem kolem dásní u zubů
 • větší kazivost zubů
 • ledvinové obtíže
 • deprese a úzkosti
 • poruchy menstruačního cyklu
 • hormonální poruchy
Obsah:
50 ml
Složení:
20% ethanol, rostliny: pískavice řecké seno - plod (Trigonella foenum-graecum L.), slez lesní - květ (Malva sylvestris L.), smil písečný - květ (Helichrysum arenarium (L.) Moench), kopřiva dvoudomá - list (Urtica dioica L.), kontryhel obecný - nať (Alchemilla vulgaris L.). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.
Dávkování:
Dospělí 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak.
Užívání:
20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit , nepít žádné nápoje kromě čisté vody.
Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 - 5 minut.
Další informace:
Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem!
Při užívání přípravku obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví.
Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování!
Kdy byste neměli přípravek užívat
V průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech. O užívání
preparátu během těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.
Uchovávání
Skladujte při teplotě od 5 do 25 C, mimo dosah dětí. Po otevření nutno skladovat při teplotě do 10 C. Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete.
Přípravek může být dodán s názvem InfoDren a po straně lahvičky s příslušným nápisem konkrétního druhu preparátu
 

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.