Joalis InfoDren Pesticid - pesticidy 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Pesticidy

Dostupnost 3týdny
Můžeme doručit do
12.4.2019
363 Kč    
Kategorie Odstranění organických a anorganických toxinů, metabolitů
 

Komplex s obsahem rostlinných výtažků příznivě působících na organismus. Napomáhá odstraňování pesticidů.

 Šíře zemědělských chemikálií je obrovská, vznikají nejrůznější nové chemikálie, které nejsou zaměřeny pouze na ničení nežádoucích rostlin, ale i na likvidaci plísní, hmyzu a podobně. Lze si tedy těžko představit, že by tento preparát udržel krok s prudkým vývojem zemědělské chemie a musíme se tedy spíše spolehnout na detoxikací ovlivněnou dobrou schopnost tkání. Každé setkání s pesticidem neznamená nutně jeho usazení v organismu. Kumulace je spíše vždy výrazem poruchy kvality tká- ní a imunity. Přesto raději doporučuji dát přednost bio stravě neboli organickým potravinám, protože každá zátěž pesticidem je nežádoucí a i v tom optimálním případě zaměstnává i imunitní systém, který by se měl věnovat jiným věcem než odstraňování cizorodých látek, které naše civilizace využívá v zemědělství.

Dle legislativy EU nelze v současné době u bylinných produktů (ač se používaly po tisíce let, pomohly milionům lidí a dnes je pravidelně užívá více než 1,5 miliardy lidí po celém světě) uvádět podrobnější informace, neboť ty by ve Vás mohly vzbuzovat zdravotní či dokonce léčebné účinky bylin! (Jak ostatně říkal Jára Cimrman: My nesmíme ani naznačovat…). 
My naše předky, tradice a přírodu chováme v úctě a snažíme se zejména řídit zdravým lidským rozumem. Proto doporučujeme vyhledat více o bylinách ve veřejně dostupných zdrojích např. na

BLOG Příroda léčí

Prosím zatím o pochopení, blog se nově připravuje, všechny informace na které jste byli zvyklí  je třeba nově vložit. Pro doporučení přípravků mě můžete kontaktovat nejlépe na mailu obchod@prirodaleci.cz nebo tel . čísle v záhlaví webu. Děkuji za další přízeň.

 

Složení – líh 20% (voda, líh), rostliny: oves černy – plod (Avena sativa var. nigra),Vrbovka málokvětá – nať (Epilobium parviflorum), třezalka tečkovaná – nať (Hypericum perforatum), měsíče lékařský – květ (Calendula officinalis), lomikámen – nať (Saxifraga granulata) v objemech 0,01% z každé rostliny.

Nutriční hodnoty:

                                               100 ml                        1 ml (20 kapek)

energie (kJ/kcal)                      140/580                      1,4/5,8

bílkoviny (mg)                         0,0                              0,0

sacharidy (mg)                        0,0                              0,0

tuky (mg)                                0,0                              0,0

 

 

Přípravek není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem! Není určený jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování!

 

Užívání: Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

 

Obsah 50 ml

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.