IQ střev - Joachim Bernd Vollmer

270 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Jak břišní mozek řídí naše tělesné i duševní zdraví. Autor Joachim Bernd Vollmer. Kniha obsahuje komplexní zdravotní doporučení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řídí nás břicho. Naše intuice a inteligence, zdraví i nemoc, skutečnost, zda jsme šťastní, stresovaní nebo smutní - to všechno pochází z břicha. Zodpovídá za to rozsáhlá nervová tkáň táhnoucí se celou střevní stěnou a tvořící náš střevní  mozek. Tato enterická střevní soustava dosud neprozkoumaná a do značné míry samostatná řídící centrála našeho těla, trvale komunikuje s naším mozkem. Střeva však řídí nejen naše myšlení, ale i emoce a tělesné a duševní zdraví. Vykonávají tu nejtěžší práci 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. A občas stávkují. Není divu. Jedná se totiž o nesmírně inteligentní entitu, která jen tak prostě a jednoduše nestráví všechno, co do ní zavlečeme. 

Úspěšný autor a odborník na výživu Joachim B.Vollmer objasňuje úžasné souvislosti mezi látkovou výměnou, zdravím a psychikou a odhaluje nové , alternativní možnosti léčby nesnášenlivosti určitého druhu potravin, dráždivého tračníku či deprese. S využitím praktických doporučení a tipů ohledně výživy, péče o střeva a zdravé životosprávy dokážeme opět harmonizovat tělo, mysl i duši. Naučme se rozumět břišnímu mozku a využít jeho skrytou moudrost ke zdravému a šťastnému životu. S mnoha praktickými radami, jak posilovat a podporovat břicho, střevní flóru i celkové zdraví. 

 

Z produktů k detoxikaci střeva je základním produktem ActivCol s obsahem prebiotik i probiotik a zakomponovanými informacemi ze zhruba 12 preparátů k detoxikaci střev a mozku. 

Dále Enternal k detoxikaci enterálního nervového systému a další přípravky dle potřeby. 

článek o vlivu střevních bakterií na naše nálady, emoce a zdraví 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: