Proč vitamíny a minerály s informační složkou

 Preparáty ,VITAVITE, VITATONEMINEMAX firmy Joalis nemají v celém detoxikačním programu obdobu.Jejich originalita spočívá v obsahu informační složky.Jsou vyrobeny v dražší,ale mnohokrát lépe vstřebatelné tekuté formě,což bylo u přípravku s informační složkou takřka nezbytné.

Při cestě vitamínů ke tkáni,k buňce,která je potřebuje nezbytně pro svoji dobrou funkci může nastat několik překážek.
 
První je nedostatek vitamínů a minerálů ve stravě.To se v historii opakovaně stávalo.Například vitamín C,jehož nedostatek způsoboval kurděje,ale také nedostatek niacinu,vitamínu B3,který se ztrácelpři vymílání obilí a jehož nedostatek způsoboval kožní a nervové poruchy.
Druhou překážkou je vstřebávání vitamínů ve střevech.To může být zhoršeno záněty,nebo např.dysbiózou-nerovnováhou střevních podmínek.Nejsložitější vstřebávání je právě u vitamínu B12,protože k jeho průchodu střevní stěnou je důležité důkladné prosliňování potravy,což je při dnešním způsobu uspěchaného života problém.další způsob vstřebávání je přes žaludeční stěnu,to ale při zánětech v této oblasti nefunguje.
Třetí,a pro detoxikaci nejdůležitější překážkou je využití všech látek jednotlivými buňkami.Vlivem toxinů bývá tato regulace přísunu jednotlivých vitamínů buňkám silně narušena.Také při poruše metabolismu lepku je nedostatek a porucha vstřebávání vitamínů pravidelným nálezem. Originalita těchto preparátů spočívá právě v informační složce,která řídí přísun vitamínů a minerálů do jednotlivých tkání.Především tato složka zajišťuje přísun a vstřebávání těchto látek potřebnými tkáněmi a buňkami v organismu.
 
S nedostatkem vitamínů se potýkají kromě dětí,především lidé středního a vyššího věku.Tam může nedostatek vitamínů způsobovat i  vážné zdravotní poruchy,jako např.šeroslepost,krvácivost,křehkost žilní stěny,špatná funkce nervových buněk, a následně  zhoršená paměť,soustředěnost a další potíže.
 
Tyto preparáty se tak stávají nezbytným doplňkem  detoxikace,protože při nedostatku vitamínů a minerálů v buňkách přestávají správně fungovat metabolické,trávicí,hormonální,imunitní a jiné procesy v těle.Přesycení organismu běžnými přípravky ať už v tekuté formě,nebo v tabletkách,bez obsahu této informační složky,nemůže problém vyřešit.
 
Vitavite,Vitatone i Minemax můžete užívat  bez diagnostiky a vyšetření v poradně detoxikace.Pokud poradnu navštívíte,je možné diagnostickým přístrojem zjistit přesně,které látky tělu chybí,nebo diagnostikovat nedostatek jako celek,případně i zjistit zda má na konkrétní zdravotní problém tento nedostatek vliv či nikoliv.
 
Klienti konstatují při užívání těchto preparátů zvýšenou vitalitu,odolnost vůči infekci a zlepšení psychické kondice.Jsou vhodné i pro děti.Více se dočtete v rubrice

Další články

Poruchy okruhu sleziny 

Pšenice a její skryté nebezpečí 

Nadledvinky a jejich vliv na organismu

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.