Joalis Detoxikační balíček Alergie II - 3 x 50 ml

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

Soubor preparátů k detoxikaci při alergiích. Sada 2.

Dostupnost skladem do 2 dnů
1 089 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Podle potíží
 

Druhá sada k detoxikaci při poruchách imunitního systému projevujících se alergickou reakcí kdekoliv v těle a na cokoliv.

Důvody tohoto postupu si přečtěte v odkazu níže, kde najdete popis detoxikace i další preparáty, které následují.

Sada II obsahuje tyto preparáty

Spirobor-detoxikace od borelií

Zooinf-detoxikace od Bartonelly a Ehrlichie ( bakterie)

Antivex-detoxikace od virů

Jestliže budeme mluvit o alergiích, můžeme jmenovat alergie pylové, potravinové, na kovy, na hmyz, chlupy zvířat atd...třídit je dále můžeme na alergie na lepek, kasein, ořechy, jablka, celer, včelí bodnutí, roztoče, alergie na břízu, pelyněk, kaštan, známe alergii na náplasti, na slunce, na chlad atd...atd. Organismus již zkrátka může reagovat nesmyslně na kdeco. Alergenem  může být každá cizorodá bílkovina, protože imunitní systém na cizorodou bílkovinu musí vždycky reagovat tak, že ji z organismu odstraňuje. Cizorodou bílkovinu si nemůže organismus nechat v sobě, protože se stává toxinem pro organismus, tedy musí být imunitním systémem odstraněna. To se ale děje pouze v případě, že imunitní systém funguje správně. Pokud imunitní systém nefunguje správně, spustí nepřiměřenou, dalo by se říci hysterickou reakci na danou bílkovinu-alergen. Začne se vlastně chovat, jako by byl napaden obrovským množstvím velmi nebezpečných cizorodých bílkovin a začne tedy mohutně vylučovat látky, které tomu mají zabránit, především histamin. Začne aktivizovat krevní buňky, které vedou k odstranění této bílkoviny. Reakce je zcela nepřiměřená a člověk ji pak vnímá jako zánět, který tímto začne na sliznicích probíhat. To je známé škrábání v krku, pálení spojivek a slzení očí, zánět v dýchacích cestách, zánět na kůži, ve střevech, ale můžeme se setkat i s projevem alergie v mozku a to se samozřejmě projeví v nervové soustavě. Víve v odkazu níže...

 

http://www.prirodaleci.cz/detoxikace-jednotlivych-nemoci/alergie-se-da-zbavit/

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.