Joalis Detoxikační balíček páteř II - 4 x 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá k normálnímu stavu páteře.

Dostupnost skladem do 2 dnů
1 482 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Podle potíží
 

Dle legislativy EU nelze v současné době u bylinných produktů (ač se používaly po tisíce let, pomohly milionům lidí a dnes je pravidelně užívá více než 1,5 miliardy lidí po celém světě) uvádět podrobnější informace, neboť ty by ve Vás mohly vzbuzovat zdravotní či dokonce léčebné účinky bylin! (Jak ostatně říkal Jára Cimrman: My nesmíme ani naznačovat…). 
My naše předky, tradice a přírodu chováme v úctě a snažíme se zejména řídit zdravým lidským rozumem. Proto doporučujeme vyhledat více o bylinách ve veřejně dostupných zdrojích např. na

BLOG Příroda léčí

Prosím zatím o pochopení, blog se nově připravuje, všechny informace na které jste byli zvyklí  je třeba nově vložit. Pro doporučení přípravků mě můžete kontaktovat nejlépe na mailu obchod@prirodaleci.cz nebo tel . čísle v záhlaví webu. Děkuji za další přízeň.

Balíček obsahuje přípravky

VelienDren

MuscuDren

FasciDren

Streson

všechny přípravky bereme naráz 2x denně po 10ti kapkách až do vybrání.Mezi jednotlivými přípravky ponecháme 1 minutu odstup v podávání.Nejlépe je, pokud detoxikujete zároveň i balíčkem č.1, který také najdete v nabídce, aby jste obsáhli co nejvíce struktur najednou.V tom případě střídejte jeden týden jednu čtyřkombinaci preparátů a druhý týden ji vynechte a nasaďte druhou čtyřkombinaci.Tak střídejte až do vybrání.Ve druhém balíčku najdete přípravky

LiverDren

ArtiDren

Conectid

Emoce

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.