Joalis detoxikační balíček Metabolismus-rozšířený 6 x 50 ml

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá k optimalizaci energetického metabolismu. Nesprávně fungující metabolismus je v současné době velice častým jevem, který může zapříčinit celou řadu závažných problémů.

Dostupnost skladem do 2 dnů
2 218 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Podle potíží
 

Dle legislativy EU nelze v současné době u bylinných produktů (ač se používaly po tisíce let, pomohly milionům lidí a dnes je pravidelně užívá více než 1,5 miliardy lidí po celém světě) uvádět podrobnější informace, neboť ty by ve Vás mohly vzbuzovat zdravotní či dokonce léčebné účinky bylin! (Jak ostatně říkal Jára Cimrman: My nesmíme ani naznačovat…). 
My naše předky, tradice a přírodu chováme v úctě a snažíme se zejména řídit zdravým lidským rozumem. Proto doporučujeme vyhledat více o bylinách ve veřejně dostupných zdrojích např. na

BLOG Příroda léčí

Prosím zatím o pochopení, blog se nově připravuje, všechny informace na které jste byli zvyklí  je třeba nově vložit. Pro doporučení přípravků mě můžete kontaktovat nejlépe na mailu obchod@prirodaleci.cz nebo tel . čísle v záhlaví webu. Děkuji za další přízeň.

Obsah balíčku

CORTEX

VELIENDREN

PANKREADREN

BETADREN

METABEX

METABOL

všechny přípravky užíváte najednou podle návodu a nebo užívejte

1.Týden CORTEX,VELIENDREN,PANKREADREN a

2.Týden METABEX,METABOL,BETADREN

poté znovu 1.sadu atd. až do využívání všech kapek

 

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.