Joalis Detoxikační balíček Nosní mandle - 4 x 50 ml

Neohodnoceno
 
 
Detoxikační balíček je sestaven z přípravků s osvědčenými účinky při potížích se zvětšenou nosní mandlí. Problém s nosní mandlí trápí nejvíce děti do cca 7 let.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
26.9.2018
1 482 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Podle potíží
 

Obsahuje tyto přípravky

NoDegen

RespiDren

VelienDren

Lymfatex

Používá se v první detoxikační kůře zaměřené na problém s mandlemi u dětí i dospělých. Zánět mandlí je projevem zhoršené schopnosti likvidovat infekci jinak, než tvorbou hnisu. Časté problémy bývají i s mandlí, která spojuje Eustachovu trubici s nosní dutinou. Dojde li k jejímu zvětšení, začne se hlen hromadit uvnitř ucha a vzniká jeho zánět. Následně, pokud potíže s touto mandlí přetrvávají, případně se tam vytvoří infekční ložisko, dochází ke špatnému vyrovnávání tlaku mezi uchem a nosem. Vzniká pocit zalehlého ucha apod. V mandlích se často vytvářejí ložiska sestavená z virů, plísní, bakterií, protože slouží k prvnímu zachycení infekce, která vstoupila do organismu. V mandlích se může nacházet EB virus, herpes viry, usazují se tam těžké kovy ze zubních výplní. Velice důležítá je v detoxikaci mandlí také slezina a přípravky ANTIVEX, NO BACTER, VELIENDREN, MINDDREN. Postupně je můžeme detoxikovat od herpetických virů (preparát HERPESON) zooinfekcí,které mají velký vztah k míznímu systému a tím i k mandlím (preparát ZOOINF) ,streptokoky preparátem KOKPLUS. Samozřejmě, že po základních kůrách, které jsou většinou ověřené a dá se podle nich postupovat samostatně je vhodné navštívit detoxikačního poradce, který Vám dokáže přesně vyměřit Vaše zátěže na mandlích a pak už postupujete cíleněji. Ale ani v případě, že nemáte možnost detoxikačního poradce navštívit, můžete postupovat v detoxikaci sami těmito speciálními preparáty. Ty odstraňují dané zátěže (např.těžké kovy) nejen z míst jako jsou mandle, ale kdekoliv v organismu, kde se tyto kovy nacházejí a způsobují potíže o kterých třeba ani nevíte (např.z gynekologického systému, lymfatického systému atd.)Jedním přípravkem určeným k odstranění Vašeho konkrétního problému, můžete tedy zasáhnout i další části těla, kde se tyto zátěže také nacházejí.

V nabídce jsou i balíčky v sirupové verzi pro menší děti, nebo ty které sirupu dávají přednost .

 

POUŽITÍ

U  dětí mažeme tyto 4 preparáty na kůži bříška, předloktí, nebo zápěstí. Informaci je možno předat i touto formou. Další informace najdete v sekci  ČASTÉ DOTAZY

V další kůře je vhodné použít preparáty k odstranění dalších zátěží a posílení imunity. 

MindDren, Cranium, Cortex, Supertox a pak

Antivex, NoBac, Zooinf, Toxigen

 

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

 

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.