Joalis Detoxikační balíček Deimun 2 - 4 x 50 ml

 
Tip Efekt lupa
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Přispívá k normálnímu stavu imunitního systému. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
28.1.2021
Běžná cena 1 566 Kč
Ušetříte 47 Kč (–3 %)
1 519 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Podle potíží
 

 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Navozuje normální stav imunitního systému. Rezidua očkovacích látek se v některých případech mohou chovat jako toxin. Balíček se používá po balíčku č.1 

složení přípravků najdete proklikem na každý jednotlivých přípravek.

Množství: 4x 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění:

Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

obsah balíčku

LiverDren

EviDRen

PeesDren

Non Grata 

 

Organismus dítěte musí být  na očkování připravený, být v dobré zdravotní a psychické kondici.

Tělo se musí vypořádat s náporem cizích genových fragmentů, s cizorodými látkami obsaženými v očkovacích vakcínách. Musí být připraveno vypořádat se s prvním náporem toxinů po očkování s teplotami a lokálními reakcemi. 

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

Více informací hledejte v sekci Účinky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.