Joalis Detoxikační balíček Očkování 2 - 4 x 50 ml

Neohodnoceno
 
Tip
  • 1 z 2
 

Doplněk stravy, kapky se směsí rostlinných macerátů. Bylinný přípravek, který optimalizuje normální funkci imunitního systému.
Rezidua očkovacích látek se v některých případech mohou chovat jako toxin, který tvoří z jeden z hlavních předpokladů vzniku řady obtíží.

Dostupnost skladem do 2 dnů
1 462 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Podle potíží
 

Balíček obsahuje 4 preparáty. Malým dětem přípravky vetřeme na kůži bříška, loketní, nebo podkolenní jamky, zápěstí...

Dle legislativy EU nelze v současné době u bylinných produktů (ač se používaly po tisíce let, pomohly milionům lidí a dnes je pravidelně užívá více než 1,5 miliardy lidí po celém světě) uvádět podrobnější informace, neboť ty by ve Vás mohly vzbuzovat zdravotní či dokonce léčebné účinky bylin! (Jak ostatně říkal Jára Cimrman: My nesmíme ani naznačovat…). 
My naše předky, tradice a přírodu chováme v úctě a snažíme se zejména řídit zdravým lidským rozumem. Proto doporučujeme vyhledat více o bylinách ve veřejně dostupných zdrojích např. na

BLOG Příroda léčí

Prosím zatím o pochopení, blog se nově připravuje, všechny informace na které jste byli zvyklí  je třeba nově vložit. Pro doporučení přípravků mě můžete kontaktovat nejlépe na mailu obchod@prirodaleci.cz nebo tel . čísle v záhlaví webu. Děkuji za další přízeň.

Obsah balíčku 

LiverDren-detoxikace jater 

EviDRen-emocionální preparát, oblasti mozku, tělesné orgány, vnější toxiny

PeesDren-emocionální preparát, oblasti mozku, tělesné orgány, vnější toxiny

NonGrata - imunokomplexy

Detoxikace před a po očkování

Organismus dítěte musí být  na očkování připravený, být v dobré zdravotní a psychické kondici.Je velice důležité, pokud je to jen trochu možné, začít s detoxikací alespoň týden před očkováním a pokračovat alespoň týden až 14 dnů po očkování

Tělo se musí vypořádat s náporem cizích genových fragmentů, s cizorodými látkami obsaženými v očkovacích vakcínách.Musí být připraveno vypořádat se s prvním náporem toxinů po očkování s teplotami a lokálními reakcemi.Pro Vaši představu, toxiny spojené s očkováním se vylučují z organismu po dobu asi 50ti let.Toxiny mohou zasáhnout především nervové buňky, glie, kostní dřeň, oko, ucho, vaječníky a mnoho dalších míst s následky, které ani neumíme spojit s očkováním a přesto to tak může být.Základním detoxikačním preparátem je MindDren+Mezeg.

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.