Joalis detoxikační balíček Očkování - 4 x 50 ml

Neohodnoceno
 
Tip
  • 1 z 3
 
detoxikační balíček obsahuje 4 preparáty vhodné k preventivní detoxikaci před očkováním i po něm.
Dostupnost skladem do 2 dnů
1 452 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Podle potíží
 

Balíček obsahuje 4 preparáty.Malým dětem přípravky mažeme na kůži bříška, loketní, nebo podkolenní jamky, zápěstí...

Obsah balíčku

DeimunAktiv-komplex

MindDren-emocionální preparát

Mezeg-detoxikuje gliový systém

Antimetal-detoxikuje organismus od těžkých kovů

 

Detoxikace dětí před a po očkování. Následky očkování jsou spojovány s poruchami jako je autismus a Aspergerův syndrom, ale i s méně nápadnými poruchami. Detoxikace před a po očkování. Zda způsobuje autismus či ne zatím necháme na výzkumu. Důležitější pro to, abychom co nejméně eliminovali riziko jakýchkoliv poruch, je organismus dítěte na očkování připravit. Stejně tak je někdy potřebné odstranit následky očkovacích látek i z organismu dospělého. 

Organismus dítěte musí být  na očkování připravený, být v dobré zdravotní a psychické kondici. Je velice důležité, pokud je to jen trochu možné, začít s detoxikací alespoň týden před očkováním a pokračovat alespoň týden až 14 dnů po očkování

Tělo se musí vypořádat s náporem cizích genových fragmentů, s cizorodými látkami obsaženými v očkovacích vakcínách.Musí být připraveno vypořádat se s prvním náporem toxinů po očkování s teplotami a lokálními reakcemi.Pro Vaši představu, toxiny spojené s očkováním se vylučují z organismu po dobu asi 50ti let.Toxiny mohou zasáhnout především nervové buňky, glie, kostní dřeň, oko, ucho, vaječníky a mnoho dalších míst s následky, které ani neumíme spojit s očkováním a přesto to tak může být.Základním detoxikačním preparátem je MindDren+Mezeg.Vylučování toxických kovů, ke kterému dochází při detoxikaci těmito preparáty, můžeme podpořit přípravkem Antimetal.Vylučování kovů může způsobit různé projevy typu kašle, rýmy, průjmu, častého močení, pocitu těžkých nohou atd..

Další možností je detoxikace balíčkem č. 2, případně můžete provést detoxikaci postupně všemi těmito preparáty.

 

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.