Proč jsem začala nabízet výrobky od Amway

amway_logo_cs

Proč jsem začala nabízet Amway ?

Možná mě mnoho z Vás odsoudí, možná mnoho z Vás bude mít pravdu a já nevidím věci, které možná vidíte Vy. Možná si někteří z Vás přečtou článek až do konce a pochopí proč právě já a proč právě tohle. 

K produktům Amway jsem se dostala vlastně úplně náhodou. Úplně první setkání s jejich " Jarem " na nádobí proběhlo někdy v roce 1993 cca  kdy jsme s bývalým manželem provozovali malý obchod v Litoměřicích. Tehdy Amway v podstatě u nás začínala, firma nabízela asi tak 9 produktů k péči o domácnost. Paní, která mi ho nabídla mě nijak výrazně neoslovila. Nicméně  " Jar " jsem si v litrové láhvi za, na tehdejší dobu hříšné peníze koupila a do měsíce jsem ho měla fuč.. .:-D Byla jsem sice poučena, že se jedná o koncentrát, ovšem já si asi ve svých 20 letech nedovedla představit jakou sílu má. Moc se mi líbilo jak pěkně myl nádobí. S něčím takovým jsem se nikdy dřív nesetkala. Když po měsíci milá paní dorazila s další nabídkou a otázkou jak jsem spokojena a zda si nechci pořídit další produkt z nabídky, nestačila se divit, že prostředek na nádobí už je skoro pryč a můj muž ji vypoklonkoval z obchodu, že něco tak drahého si nebudeme pořizovat. A tím pro mě Amway na několik dalších let přestala existovat. Po nějakých 20 letech tomu chtěla náhoda, že jsem se znovu setkala s jejich nabídkou a člověkem, který mi ji v podstatě jen tak nezávazně zprostředkoval. Produktů jsem tentokrát vyzkoušela mnohem víc. 

Proč jsem je začala nabízet v obchodě ? 

Protože mám motivaci k výdělku a k tomu co chci s výdělkem udělat. Protože když se spojí lidé tam, kde to jde, když si zároveň uchovají svou tvář, tak tím mohou pomoci těm, kteří to potřebují. Amway má pravdu v jejich vzdělávacích videích a seminářích v tom, že peníze pro každého v jistém smyslu leží na ulici, jsou v našich domácnostech, jsou v našich skříňkách, lékárničkách, jsou v naší kráse. Jsou ve věcech, které dnes a denně používáme, které většina z nás potřebuje ke svému fungování, úklidu, zdraví i kráse. Navíc Amway jsou výrobky ve vysoké kvalitě, které řešili ekologii a plasty už dávno před tím, než se k tomu odhodlali bohatí majitelé marketů a továren. Také používání koncentrátů znamená méně obalů. Znamená méně zatížení pro planetu. Nemusíte hned kvůli Amway bodům opouštět věci, které máte rádi a kupovat Amway výrobky. Protože kvůli nějakému tomu bodu by člověk neměl být nešťastný. Opusťte své oblíbené věci jen, když je můžete nahradit něčím lepším. Můžete se porozhlédnout okolo sebe, zda něco co používáte denně a pomáháte koupí toho produktu vydělat někomu na vrcholu pyramidy Vašeho nejbližšího marketu, nemůžete otočit ve svůj prospěch a pak ve prospěch někoho dalšího. Svých nejbližších, ale i lidí zcela neznámých. 

Proč byste mohli Vy kupovat či nabízet Amway ? A nebo jiné MLM výrobky ? 

Můžete obejít systém marketů, které nejsou ničím jiným než stejnou pyramidou jako MLM systém. Jjako Amway, jako TianDe a jako jiné. Jen v pyramidách Vašich marketů a hypermarketů kam běžně chodíte nakupovat, jsme vždy jen tou, jiným vydělávající základnou na dně pyramidy. A také jen ti nahoře pak rozhodují co bude se ziskem. Zda si za to koupí drahé dovolené, luxusní sídla či lodě. v MLM systému, tedy i v Amway máte šanci opustit základnu a vybudovat si vlastní malou pyramidku. Máte šanci rozhodovat o světě z finančního hlediska, máte šanci rozhodovat zda někomu pomůžete, nebo ne. Můžete pomoci Vy sami, protože Vám  bude třeba přebývat. Samozřejmě ne vše v Amway je tak jak píšu teď. Ne všichni mají v Amway tuto motivaci. Ale to neříká nic o tom, že je špatné vydělávat na Amway. Neříká to nic o tom, že jsou to špatné výrobky. Říká to jen něco o lidech kolem toho, ale ne o všech. Není špatné vydělat peníze mám li na to možnost, příležitost a je li to na slušných věcech. Důležité je jaký jsem člověk dál a co se svou schopností udělám pro jiné. 

Starosti ?

Máte starosti či negativitu, že o peníze oberete jiné chudáky když jim budete výrobky nabízet ? To si asi musí každý přebrat sám v sobě. Nutit starou babičku s minimálním důchodem do koupě koncentrátu jen abych měl body je teda hodně blbě a svědomí by se mělo ozvat u každého. Na druhou stranu výrobky jsou dobré, účinné, z velké části ekologické. Ano, pokud budete kupovat pomůžete tím nejdříve jen vydělat někomu kdo je nad Vámi. Ale to děláme všichni dnes a denně. Tak to je. To je obchod. Každý obchod je pyramida .Ale pokud půjdete ještě dál a budete mít dobrou motivaci, můžete výrobky nabízet třeba někomu dalšímu, můžete si pomoci finančně a můžete být Ti, kteří něco udělají pro lepší svět tím, že vydělané  finance někde smysluplně použijí. A co se týká těch, kterým budete třeba výrobky nabízet. ...? No ..někdo je šťastný jako prostý spotřebitel, že má dobrý výrobek, někdo je šťastný, že výrobek i někomu doporučí a má z toho dokonce i nějakou korunu navíc a někdo je šťastný, že vybuduje celou síť takových kupujících a doporučujících lidí kolem sebe a z vydělaných financí pomůže někomu kdo to potřebuje. Třeba dětem, psům, lidem v nouzi..co já vím..každý má svou motivaci. Já jsem třeba zjistila, že některý z produktů Amway používají roky moje kamarádky a jsou s nimi moc spokojené. A nikdy mi o tom neřekly. 

Tak proto jsem začala nabízet Amway na obchodě. Prvotní bylo, že jsem výrobky vyzkoušela a líbilo se mi jak jsou dobré. Osvědčili se mi. To je asi základ. Zkusit je.  Pak jsem se začala zajímat o ekologický dopad, možnost využití získaných financí z jejich koupě a prodeje tak, abych měla čisté svědomí. 

Ne vše kolem Amway je bezva, ne všichni lidé okolo jsou bezva  ne se všemi souhlasím a souzním. Ale já mám své důvody a věřím, že dobré. 

Kdo byste chtěli více informací, chtěli byste se zapojit, chtěli byste vidět co vše firma nabízí atd...napište mi a řeknu Vám co budete potřebovat vědět. Registrací přinejmenším získáte nižší ceny cca o 30 % . Registrovat se můžete tím, že mi napíšete na mail obchod@prirodaleci.cz

Nebo se sami můžete zaregistrovat ZDE . Registrace je platná na 30 dní a v té době je potřeba nakoupit za 100 bodů cokoliv, jinak se registrace zase zruší. K žádným dalším povinným odběrům Vás registrace nezavazuje a nakoupit si můžete kdykoliv se Vám chce. Pokud si přejete nabízet zboží dalším známým, kontaktujte mě. Pokud si přejete nejdříve něco o výrobcích zjistit, ukázat jak fungují apod, tak můžete nakoupit zde na eshopu a nebo mě kontaktujte a domluvíme se na setkání. 

Do eshopu jsem zatím dala vitamíny a postupně dám i další produkty. 

nut-health-run-logo

Naďa Rydlová

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.