Rakovina

Související články 

Poruchy v okruhu sleziny 

Především detoxikační přípravky Joalis, zařazené do jednotlivých kategorií k léčbě poruch zdraví se mohou zdát přidány nelogicky nebo náhodně, ale vychází z principů celostní medicíny a detoxikační medicíny. Proto je často potřeba ovlivnit v léčbě i velmi vzdálený orgán. Vysvětlení proč tomu tak je najdete postupně v rubrice Články, Vzdělávání, nebo u jednotlivých zdravotních potíží. Pokud potřebujete radu jak začít,neváhejte se na mě obrátit s dotazem na e-mail obchod@prirodaleci.cz nebo přes kontaktní formulář Napište nám v horním menu. 

 

Detoxikace v případě nádorového onemocnění je doprovodným procesem. Prakticky každý onkologicky nemocný pacient projde při léčbě nádorového onemocnění klasickou léčbou operační, nebo chemoterapií či radioterapií. Detoxikace je vhodná především jako prevence v případě,ž e se nádorové onemocnění vyskytuje v blízkém příbuzenstvu, sami jste se léčili na zhoubný i nezhoubný nádor kdekoliv v organismu, v případě,že trpíte hormonální poruchou, užíváte antikoncepční tabletky, nestravujete se příliš zdravě, kouříte,pracujete s chemikáliemi a jinými karcinogeními látkami, nebo máte jiné rizikové faktory.

Detoxikace je také velice vhodná jako podpůrná léčba pokud už podstupujete léčbu nádoru klasickou medicínou, především k harmonizaci protinádorové imunity a zmobilizování fyzických i psychických sil organismu k boji s nádorem.

Protinádorová imunita je speciálně vybavena k likvidaci nádorových buněk a bývá v případě nádoru vždy narušena. O řízení protinádorové imunity rozhoduje určitá část mozku, která je ovládána podle celostní medicíny játry. Kvalita detoxikační schopnosti jater je také v boji proti nádorům rozhodující. Proto je třeba vždy užívat přípravek LiverHelp a MindDren k očistě parietálního laloku mozku a jaterní tkáně. U detoxikačního terapeuta je možné případně vytestovat zda je Vaše protinádorová imunita porušena a jaké toxiny brání její dobré kvalitě. Další důležitou součástí boje proti nádorovým chorobám je kvalita střeva a tvorba střevních karcinogenů. Střevní karcinogeny vznikají při trávení živočišných bílkovin a tuků za pomoci anaerobních bakterií, proto je při nádorových chorobách doporučována vegetariánská strava. K detoxikaci střeva využíváme přípravky Colihelp a ColiDren,Colon, nebo sirupová Abelia Colonum a ActivCol a upravíme svoji stravu k co nejpřirozenější formě kterou sneseme. Střevo je velice důležitým orgánem imunity.

Dalším nebezpečím pro vznik nádorů jsou zevní karcinogeny-chemické látky, látky z pracovního prostředí, radioaktivní látky, insekticidy, pesticidy, některé starší konzervanty, automobilové zplodiny atd. Všechny tyto látky se za určitých okolností mohou stát karcinogeny, nebo přímo karcinogenními látkami jsou. Protože se v dnešní době těmto látkám můžeme jen velice těžko vyhnout, náš život je prosycen chemií a některé látky začnou v organismu způsobovat problémy až za mnoho let je tolik důležité pomáhat našemu organismu odstraňovat tyto látky z těla. Sám toho většinou není schopen i když jsou lidé, kteří mají úžasný samočistící systém a díky tomu se také dožívají vyššího věku než ostatní. Pokud se tyto látky v jakékoliv tkáni kumulují, může časem dojít k obrácení imunitního systému proti takto zatížené tkáni-autoimunitnímu onemocnění a jiné. Tyto zevní karcinogeny jsou uloženy buď v jednotlivých preparátech, nebo jsou sloučeny do přípravku Optimon, který je vhodné při nádorovém onemocnění ať už právě probíhajícím,vyléčeným, nebo z preventivních důvodů brát pravidelně,opakovaně,několikrát ročně.

Nádor podle zkušeností detoxikační medicíny nebude metastázovat do orgánů ve kterých není infekční ložisko. Proto je součástí prevence i léčby odstranění ložisek z celého organismu, především z hlavních orgánů jako jsou játra, plíce, mozek,ledviny, páteř, kosti,a le i další. Také proto je detoxikace na dlouho součástí Vašeho života, tak jako je mytí a čištění zubů vaším denním úkonem. Tělo tím získá postupně kvalitnější samočistící schopnost k odstranění především látek, kterým se nemůžeme ani při nejlepším úmyslu nikdy zcela vyhnout. Na kvalitě této čistící schopnosti závisí naše nejen protinádorová imunita. A na čistotě tkání zase závisí čistící schopnost organismu. Preparát Candid je konstruovaný tak, aby pomáhal v kombinaci s ostatními přípravky zabraňovat metastázování nádoru. Je vhodné ho také užívat opakovaně.

Některé nádory jsou specifické tím, že se na jejich vzniku podílejí viry(lymfatické uzliny, kosti) u jiných jsou to specifické mikroorganismy jako rickettsie(nádory kostní dřeně). U jiných hraje velkou roli hormonální nerovnováha(nádory prsu, prostaty, vaječníků, dělohy). Tam přidáváme také preparáty VelienHelp a VelienDren.

Z TČM je vhodné pravidelně užívat přípravek Lingzhi kořen života,Tibetský klenot Cordyceps.

Boj s nádorovým onemocněním je dlouhý. Dochází při něm k postupné nápravě jednotlivých částí organismu, imunitního systému, souhry různých procesů v našem těle. Pokud už dojde k nádorovému onemocnění, je na vinně vždy několik porušených okruhů v našem organismu. Aby se vytvořil nádor musí dojít k souhře několika poruch v našem organismu. Člověk s nádorovým onemocněním se také musí zabývat svou psychikou, protože něco významného se musí změnit v jeho myšlení a náhledu na sebe i život. I když se to neříká a nedělá dobře, téměř u každé nádorové choroby je nějaká chyba v nazírání člověka na ostatní, toleranci k sobě, nebo druhým, laskavosti. Není to myšleno jako výtka, ale jako výzva. Podívat se na sebe očima druhých a snažit se přinést ostatním v okolí co nejvíc dobrého, i když to stojí velké sebeovládánía schopnost někdy potlačit své ego. Ale u některých přílišných dobráků to může být o tom nenechat se příliš utlačovat. Ale to už musí zhodnotit každý sám. Patent na to jak je to správně a kde je zlatý střed nemáme nikdo :) .Samozřejmě se musí psychikou zabývat také pro vnitřní sílu, kterou nutně pro boj s tímto onemocněním potřebuje. Pozitivně myslet i když je to, zvláště v prvotním šoku velice těžké, mít se rád v pozitivním slova smyslu.

 

Nejprodávanější

350
128013501280
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.