Joalis Antivir - Antivex - virová zátěž 50 ml

8 hodnocení
 
 

Přípravek napomáhá stimulaci imunitního systému proti virovým infekcím, podílí se na odstraňování virů z organismu. Před podáním tohoto preparátu, nebo spolu s ním je třeba využívat preparát Nodegen, případně ještě  Emoce, Streson. to je velmi důležité pro spuštění antimikrobiální detoxikace (detoxikace od bakterií, virů, plísní atd...)

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
24.10.2018
363 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Slezina a její okruh
 
 

Je velmi důležitým preparátem ze skupiny antimikrobiálních preparátů. Může se používat samostatně a řeší všechny virové zátěže. Odstranění chronické virové zátěže však vyžaduje určité podmínky, například odstranění mikrobiálních ložisek z organismu preparáty typu DREN či odstranění patogeních polí a energií. Tento preparát byl v minulosti předmětem soustředěného výzkumu, aby mohl fungovat v řadě případů co nejsamostatněji. Můžeme ho použít jak v léčbě chronických infekcí a zbavení organismu nebezpečné virové zátěže podílející se například i na vzniku rakoviny, tak i k léčbě akutních virových infekcí. Jak již ale bylo řečeno, aby jeho potenciál byl při chronických potížích využit na maximum, je třeba před jeho podáním aplikovat preparáty typu Dren na mikrobiální ložiska a to podle zdravotních obtíží, přinejmenším však na základní orgány.

Doplněk stravy. Kapky s obsahem bylinných extraktů navozují normální stav imunitního systému. Přípravek je zpracován unikátními specifickými informačními technologiemi, které optimalizují jeho účinek. Působení je podpořeno vybranýmni bylinami.Sedmikráska podporuje přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu. Měsíček navozuje normální funkci dýchacího ústrojí.

Složení: 20% ethanol, rostliny: chmel otáčivý – šištice (Humulus lupulus L.), kokoška pastuší tobolka – nať (Capsella bursa-pastoris (L.) Medik.), sedmikráska obecná – květ (Bellis perenis L.), měsíček zahradní – květ (Calendula officinalis L.), řebříček obecný – nať (Achillea millefolium L.). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Množství: 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

 

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.