Joalis Vegeton - vegetativní nervový systém 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Preparát má příznivý účinek na vegetativní nervový systém, tedy na nervstvo, které nelze ovládat vůlí. Pomáhá při bolestech a nepříjemných pocitech neurotického původu.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
27.9.2018
373 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Slezina a její okruh
 

Vegeton je vhodný

  • k detoxikaci nervového systému,který nemůžeme ovládat vůlí
  • při velké citlivosti organismu
  • je velmi vhodný při všech neurčitých bolestech a nepříjemných pocitech v těle
  • při střevních potížích(chronická zácpa,průjmy,dráždivý tračník)
  • zvýšené pocení bez fyzické námahy
  • potíže žen v menopauze(návaly)
  • srdeční neurózy a potíže
  • astma,dýchací potíže
  • mnoho dalších.nervové pleteně tohoto systému se nachází na mnoha místech v organismu a podílejí se často na potížích diagnostikovaných lékařem jako psychického rázu,ale zároveň člověka obtěžujících a zneklidňujících.Je vhodné ho kombinovat s přípravkem na konkrétní orgán.Obsáhneme tak k detoxikaci jak samotný orgán-např.žaludek,tak i jeho nervové pleteně

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Preparát má příznivý účinek na vegetativní nervový systém, tedy na nervstvo, které nelze ovládat vůlí. Pomáhá při bolestech a nepříjemných pocitech neurotického původu.

Složení: 20% ethanol, rostliny: bukvice lékařská – nať (Betonica officinalis L.), sedmikráska chudobka – květ (Bellis perennis), vrbovka úzkolistá – nať (Epilobium angustifolium L.), ostružník křovitý – list (Rubus fruticosus), řeřicha setá – nať (Lepidum sativum). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Množství: 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

 

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.