Vzhledem k situaci s uzavřením obchodů kvůli koronaviru, doporučuji zvolit jako dopravce Českou poštu, protože není jisté jak budou nebo nebudou nadále fungovat výdejní místa Zásilkovny. Zatím vláda fungování výdejních míst povolila. PLATBY NA VÝDEJNÍCH MÍSTECH JSOU NYNÍ POUZE KARTOU, PŘEDEM NA ÚČET NEBO GOPAY !!! DOBÍRKOU V HOTOVOSTI NELZE.

Prezentace Amway

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Prezentace výrobků Amway v místě podle dohody

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
2.4.2020
0 Kč    
Kategorie Služby
 
  • Pokud si nevíte rady s výběrem produktů z produkce firmy Amway - kosmetika, vitamíny, filtry na vodu, kuchyňské nádobí apod. je možné si dohodnout schůzku, nejčastěji podle místa Vašeho bydliště a můžete se zeptat na vše co Vás zajímá, nechat si výrobky nezávazně předvést. 

 

  • Pokud Vás zajímá i vytváření vedlejšího či hlavního příjmu a uvažujete o práci nezávislého konzultanta těchto výrobků je možné směrovat schůzku u Vás i tímto směrem. Zodpovím Vám všechny otázky, případně nastíním další možnosti. Do projektu je možné se zapojit několika způsoby. Jde o interaktivní online propojení mezi lidmi, kteří hledají výrobky či služby a lidmi, kteří mohou tyto výrobky a služby nabídnout. Jde o jednoduchý projekt bez nutnosti investic. Celý projekt je zaměřen i na osobní růst každého jednotlivce, setkávání se stejně angažovanými kolegy a kolegyněmi, motivační bonusy a hodnocení. Zapojit se lze několika způsoby podle Vašich preferencí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.