Joalis AktivCol - ActivCol - regenerace střevního systému Laktobacily 90 cps.

12 hodnocení
 
 

přípravek obnovuje rovnováhu střevní mikroflory. Svým složením prebiotik, probiotik a informace k detoxikaci střeva je unikátní na trhu

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
27.9.2018
443 Kč    
Značka Joalis
Kategorie střevní očista
 

Každý člověk se ve svém životě setká s biliony mikroorganismů. Některé z nich jsou pro náš organismus nebezpečné. Imunitní systém nás před těmito nevítanými návštěvníky chrání.
My samotní si tento dokonalý obranný systém ničíme, především léky typu antibiotik, hormonů, psychofarmatik, léků proti bolesti. Také ozařování nebo střevní operace či nevhodná strava má za důsledek pokles odolnosti. Naše odolnost vůči infekci je totiž skrytá ve střevě. Poničená střevní mikroflóra má za následek snížení imunity, alergie, zažívací a vylučovací obtíže, gynekologické obtíže, bolesti hlavy, zaplavení organismu toxiny a další zdravotní problémy.
Activ Col nemá žádné negativní účinky na lidské zdraví, je to stoprocentní přírodní produkt.

AktivCol obsahuje tři hlavní složky

Prebiotika-ta podporují růst vhodných bakterií v zažívacím traktu

Probiotika-samotné laktobacilly

Informační složku-tou se liší od všech ostatních přípravků na trhu. Obsahuje v sobě preparáty k detoxikaci samotné trávicí trubice, žaludku, ústní dutiny od ložisek a k tomu preparáty k detoxikaci od organických a anorganických toxinů, které ničí a narušují mikrofloru zažívacího traktu jako jsou antibiotika, zbytky očkovacích látek atd. Tento preparát díky informační složce a preparátům v něm obsaženým navíc nepůsobí jen na zažívací trakt a neodstraňuje toxiny jen z něj, ale odstraňuje je i z jiných míst organismu, je tedy preparátem s dosti komplexním pozitivním vlivem na organismus.

ActivCol kromě jiných důležitých preparátů obsahuje i preparát NODEGEN doporučovaný jako nutný pro spuštění mikrobiální detoxikace !

 

 

Doplněk stravy, tablety s obsahem probiotik a prebiotik

Složení: 1 tableta 350 g obsahuje: dextroza (hroznový cukr), rozpustná vláknina, mikrokrystalická celulóza, kultura laktobacilu 10-9 (10 E9 CFU), stearan hořečnatý, extrakt heřmánku.

Množství: 90 cps.

Užívání: Doporučené dávkování: děti od 12 let 2x denně 1 tbl., dospělí 3x denně 1 tbl. Nejvyšši doporučená denní dávka: pro děti 2 tbl., pro dospělé 3 tbl. Tablety zapíjejte větším množstvím tekutiny. Uchovávání: skladujte v chladnu a spotřebujte do tří měsíců od otevření. Po každém otevření obal pečlivě uzavřete.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 12 let věku, těhotné a kojící ženy. V případě přecitlivělosti na některou složku přípravek neužívejte. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

 

přečtěte si také článek o střevní dysmikrobii

http://www.prirodaleci.cz/clanek-detoxikace-jednotlivych-organu/strevni-dysmikrobie/


  

Mudr. Jonáš střevní symbioza a dysbioza


Mudr. Jonáš střevní symbioza a dysbioza 1. díl


Mudr. Jonáš střevní symbioza a dysbioza 2. díl


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.