TCM Herbs Ebenový větrolam 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 

alergická rýma, chřipka, virózy, nachlazení, akutní a alergické záněty spojivek ,záněty nosohltanu, alergická onemocnění - prevence

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
26.9.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Z hlediska moderní medicíny tento přípravek příznivě ovlivňuje plicní onemocnění,únavu,alergii

 Obsahuje dvojici bylin určených zejména k povzbuzení energie čchi se zřetelem na její obrannou složku.Tato směs je vhodná hlavně u dětí,které jsou bledé,fyzicky méně výkonné,spíše zimomřivé.Často se při zvýšené námaze,nebo po jídle potí.Nemají valnou chuť k jídlu.Vyberou si každou kolemjdoucí infekci.

Působení:
  Doplňuje čchi Qi
  Zpevňuje povrchovou vrstvu
  Vylučuje zevní škodlivý vítr FENG XIE QI
  Posiluje plíce, slezinu a ledviny

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Alergická a pylová rýma
  Akutní a chronická rýma
  Chřipka a virózy z nachlazení
  Akutní a alergické záněty spojivek
  Záněty nosohltanu a hrtanu
  Prevence a léčba častých infekčních a alergických onemocnění

 
 
Popis - Tato bylinná směs je vytvořena pro alergická a infekční onemocnění respiračního traktu jako jsou akutní a chronické záněty nosohltanu, hrtanu, časté rýmy, kašle a nachlazení včetně různých opakovaných viróz a zánětů středouší. Byliny ve směsi jednak posilují a zpevňují obrannou vrstvu WEI QI a vylučují škodlivý vítr FENG z povrchu těla, jednak posilují a vyživují slezinu a ledviny, čili z pohledu západní medicíny se jedná o jakýsi imunostimulans, tedy bylinnou směs, vhodnou pro posílení celkové obranyschopnosti a imunity organismu. Proto se užívá nejen u infekčních onemocněních, ale i u alergických onemocněních jako jsou různé pylové rýmy, alergické rýmy, alergické kašle, alergické záněty spojivek apod. Vzhledem k vyváženému složení ji lze používat jak 3 měsíce před očekávaným sezóním onemocněním (kupř. po Novém roce až do jara při alergiích nebo od konce léta před nástupem častých podzimních viróz ), ale i při akutním postižení alergickými či infekčními projevy, kdy je vhodné zvýšit dávku na dvojnásobek pro urychlení účinku. V akutním stádiu nemoci ji lze kombinovat pro lepší efekt s jinou bylinnou směsí na rýmu a alergii a to s Vyvanutí dračí jeskyně.Rozbor bylin ve směsi -Dang shen posiluje Qi plic a sleziny, uvolňuje povrch a harmonizuje vnitřek, Huang qi posiluje Qi sleziny a YANG sleziny a žaludku, posiluje obranou povrchovou energii WEI QI a zabraňuje pocení (viz Legendy psané bylinami), Fang feng a Jing jie uvolňuje povrch a vylučuje vítr, utišuje bolest, Bai zhu posiluje Qi sleziny, vysušuje vlhko, zastavuje pocení a stabilizuje povrchovou vrstvu, Fu ling posiluje slezinu, harmonizuje střední ohniště a přeměňuje hlen, Gui zhi pomáhá vyživovat obrannou energii WEI QI, zahřívá dráhy a vylučuje chladný vítr a posiluje YANG ledvin, Xin yi hua vylučuje chladný vítr a uvolňuje nosní průduchy, Wu mei a Wu wei zi posiluje plíce a utišuje kašel, Jie geng posiluje plíce, uvolňuje hlen, pomáhá směřovat účinek bylin do horního ohniště, obzvláště pak do krku, Bai qian stahuje Qi dolů, usměrňuje oběh Qi a utišuje kašel.

Dávkování - 4 tablety 3x denně, děti od 3 let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší).

Balení - 100 tablet / 30 g
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.