TCM Herbs Elixír nebeského císaře 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 

duševní přepracovanost, podrážděnost, nespavost, časté buzení, lekavost s bušením srdce

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
26.9.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 
Působení:
  Vyživuje jin YIN a krev XUE
  Doplňuje srdce
  Utišuje ducha
  Pročišťuje horkost z nedostatečnosti RE XU

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Duševní přepracovanost, podrážděnost
  Nespavost s povrchním spánkem a častým buzením se v noci
  Lekavost s bušením srdce

 
 

Popis - Tato směs je určena pro obtíže vyvolané především přepracovaností či dlouhodobými psychickými problémy, které se projeví nespavostí nebo povrchním spánkem s častým probouzením, bušením srdce, zapomnětlivostí či obtížnou koncentrací. Nejde zde o utlumení příznaků, ale o celkovou harmonizaci organizmu a jeho návrat do normálního stavu.

Rozbor bylin ve směsi - Císařskou bylinou je Shu di huang, která doplňuje YIN a pročišťuje horkost. Vyživuje esenci ledvin, která je následně schopna kontrolovat neklidného ducha. Současně velmi účinně doplňuje krev. Dále jsou ve směsi tři skupiny ministrů. První je tvořena Dan shen a Dang gui, které doplňují krev srdce bez tendence ke vzniku stagnací krve. Do druhé skupiny patří Bai zi ren (viz Legendy psané bylinami) a Yuan zhi, které utišují ducha. Třetí skupinou jsou Dang shen a Fu ling, které podporují Qi srdce. Následují dvě skupiny asistentů. První tvoří Tian men dong, Mai men dong a Xuan shen, které společně vyživují YIN a pročišťují horkost z nedostatečnosti. Druhá skupina asistentů, Wu wei zi a Suan zao ren zabraňují unikání Qi srdce. Poslíček Jie geng směřuje působení ostatních bylin do horního ohniště, kde sídlí duch.

Dávkování - 4 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší).. Účinek lze pozorovat po dvou až třech týdnech.

Balení - 100 tablet / 30 g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.