TCM Herbs Harmonie z broskvového háje 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 

duševní přepracovanost, zhoršení intelektuální výkonnosti, zapomnětlivost, zhoršení paměti, nadměrné přemítání, hlavně večerní s nemožností usnout

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
22.10.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Doplňuje čchi Qi a krev XUE
  Mocně doplňuje slezinu
  Vyživuje srdce a utišuje ducha

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Duševní přepracovanost
  Zhoršení intelektuální výkonnosti
  Zapomnětlivost, snížená paměť
  Nadměrné přemítání (hlavně večerní) s nemožností usnout

 
 
Popis - Tato směs je zvláště určena pro obtíže související s přepracovaností a nadměrnou duševní činností, při nerespektování potřeb řádného odpočinku. To se časem projeví výše uvedenými obtížemi v důsledku nedostatečného živení na úrovni celého organizmu. Typickým příkladem je zkouškové období u studentů, kdy dlouhodobé a intenzivní studium „vyčerpává tělo i mysl“. Oblíbená je i u jinak zdravých lidí s vyššími nároky na pozornost, soustředěnost a bystrost úsudku.

Rozbor bylin ve směsi - Císařské byliny v této směsi jsou cílené na slezinu. Dang shen a Huang qi velmi silně doplňují slezinu. Bai zhu zpevňuje slezinu a odstraňuje vlhkost, zatímco Zhi gan cao posiluje slezinu a doplňuje Qi. Společně tyto byliny mají velmi silný tonizující účinek na slezinu, která je potom schopna tvořit dostatečné množství krve. Ministři „zakořeňují" ducha tím, že doplňují krev a utišují neklidného ducha. Long yan rou doplňuje krev a utišuje ducha, Dang gui doplňuje krev a harmonizuje menstruaci. Huang qi velmi účinně a silně doplňuje Qi, a tím následně prospívá i krvi. Suan zao ren a Fu shen uklidňují ducha a vyživují srdce, navíc pomáhají císařským bylinám posílit slezinu. Posledním ministrem je Yuan zhi, který utišuje ducha posílením koloběhu Qi v srdci. Zvláště účinný je, pokud vyrovnává svíravé vlastnosti Suan zao ren. Poslíček Da zao posiluje zažívání, reguluje Qi a harmonizuje působení ostatních bylin ve směsi. Navíc asistuje císařským bylinám při doplnění sleziny.

Dávkování - 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po dvou týdnech užívání.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.