TCM Herbs Houževnatost bambusového výhonku 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 

bolesti svalů, šlach,kloubů revmatického původu, bolesti zad a krční páteře, podvrknutí,pohmožděniny, zlomeniny, tenisový loket

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
24.10.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Upravuje oběh krve XUE
  Rozptyluje blokádu krve XUE YU
  Utišuje bolest

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Bolesti svalů, šlach, kloubů a kostí revmatického původu
  Bolesti zad a krční páteře
  Podvrknutí, pohmožděniny, zlomeniny
  Tenisový loket

 
 
Popis - Jedná se o komplexní směs používanou při bolestech pohybového aparátu (svalů, šlach a kostí) z nejrůznějších příčin. Během užívání tohoto preparátu nedochází pouze k tišení bolesti, ale především k celkové regeneraci těchto tkání. Velmi účinná je při léčbě různých zranění pohybového aparátu (podvrknutí, pohmožděniny) a také podporuje hojení zlomenin. Používá se samostatně nebo se Šaolinovým olejem či akupunkturou.

Rozbor bylin ve směsi - San qi zastavuje krvácení, rozprouďuje stagnaci krve, zmenšuje otoky a utišuje bolest (viz Legendy psané bylinami), Mu dan pi ochlazuje horko v krvi, rozpouští krevní sraženiny a rozprouďuje krev, Hong hua rozprouďuje krev, rozpouští krevní sraženiny a utišuje bolest, Ru xiang rozprouďuje krev a Qi, uvolňuje šlachy, odblokovává dráhy, utišuje bolest a zmenšuje otoky, Mo yao rozprouďuje krev, rozpouští krevní sraženiny, zmenšuje otoky a utišuje bolest, Chi shao ochlazuje horko v krvi, rozprouďuje krev a rozpouští krevní sraženiny, Xing ren odblokovává dráhy, Dang gui vyživuje krev, zmenšuje otoky, rozhýbává a harmonizuje krev, Su mu zastavuje krvácení, rozpouští stagnaci krve a utišuje bolest, San leng rozbíjí stagnaci krve, podporuje pohyb Qi a utišuje bolest, Liu ji nu rozpouští krevní sraženiny a utišuje bolest, Xu duan posiluje játra a ledviny, vyživuje šlachy a kosti, podporuje pohyb Qi a utišuje bolest.

Dávkování - 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Vhodné kombinovat se Šaolinovým olejem (kód 700), který se užívá lokálně na postižená místa ke zmírnění bolesti.
Upozornění: Neužívat v těhotenství.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.