TCM Herbs Lingzhi kořen života 30 g

Neohodnoceno
 
 

nádorová onemocnění, rekonvalescence po nemocech, úrazech,operacích, oslabená imunita, nespavost, vyčerpání, duševní únava

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
19.12.2018
500 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 
Působení:
  Mocně posiluje krev XUE v srdci
  Posiluje čchi Qi sleziny
  Rozpouští hlen TAN
  Utišuje ducha SHEN

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Nádorová onemocnění
  Rekonvalescence po operacích či dlouhodobých nemocech
  Oslabená či nedostatečná imunita
  Nespavost, vyčerpání, duševní únava

 
 
Popis - Lingzhi (Ganoderma lucidum) je další houbou v tradiční čínské medicíně, jež byla užívána již od 3. st. př. Kr. Staří čínští mistři o Lingzhi ( což v překladu znamená „Nádherný květ“) říkají, že „vzkřísí i mrtvého a postaví na nohy každého“, proto byla po staletí uctívána i jako symbol úspěchu a životního blaha. Lingzhi je unikátní jednotkou, jež se honosí názvem Lék věčného života. Je unikátem, který je jakýmsi přirozeným přírodním recyklujícím organismem, tedy vyrábí si vlastní výživné látky. Lingzhi působí na zlepšení funkcí 5 klíčových orgánů lidského těla: srdce, plíce, játra, sleziny a ledvin. Základním efektem je „podpora životní esence a ochrana kořene života“, tedy řečeno naší západní terminologií, zlepšení imunitního systému, čímž se liší od ostatních jiných typů léčby, které buď léčí pouze příznaky nemoci či jen doplňují nedostatky v organismu. Lingzhi pomáhá harmonizovat organismus na úrovni tělesné, duševní, duchovní a imunologické tím, že zajišťuje správnou funkci všech orgánů. Proto ji kupř. staří taoističtí mnichové pravidelně užívali k posílení paměti, zlepšení koncentrace a k rozhojnění moudrosti.

Rozbor bylin ve směsi - Lingzhi (Ganoderma lucidum) dle čínské medicíny mocně posiluje krev v srdci, QI sleziny, utišuje a zkvalitňuje ducha a rozpouští hlen TAN. Těmito efekty prodlužuje kvalitu našeho života. Obsahuje na 252 známých aktivních složek, jež podporují a vyživují lidský organismus bez vedlejších účinků. Aktivní složkou je polysacharid, jež významně podporuje a aktivuje imunitní systém. Další složkou je směs betaglukanů, kteří aktivují mikrofágy a neutrolily, jež stojí v 1. linii našeho obranného systému proti cizím vetřelcům. Pokud jsou mikrofágy a neutrolily aktivovány betaglukany, tito jsou pak schopny rozeznat a zničit nádorové buňky - viz Rakovina, odstranit zbylý buněčný odpad, urychlit regeneraci poškozených tkání a posílit ostatní složky imunitního systému, stejně jako snižuje hladinu cholesterolu a krevního cukru.
Ganoderan je specifickou složkou, jež je obsažena pouze v Lingzhi. Je označován za „vitamin budoucnosti“, neboť vyvolává tvorbu enzymů, jež zabraňují tvorbě rakovinných buněk a potlačují růst zhoubných nádorových buněk. Rovněž zlepšuje krevní oběh a riziko srdečního infarktu. Další složkou jsou speciální saponiny, jež zabraňují srážení krve, snižují krevní tlak a působí protizánětlivě v případě bolestí a zánětů kloubů.


Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 3 let 3x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po 1. měsíci.

Balení - 30 g prášku (obsah bylin v je v maximální možné koncentraci 1:5)

Výběr produktů

  1. Při probíhající chemoterapii nebo radioterapii, stejně tak jako ještě 2 - 3 měsíce po chemoterapii nebo radioterapii, doporučuje čínská medicína k celkové regeneraci a detoxikaci organismu užívat Coriolus versicolor ( Královská houba Yunzhi - kód 199) v denní dávce 3 x 4 tablety.
  2. Před chemoterapií či radioterapii, stejně jako po skončení regenerační kůry Coriolem versicolor čínská medicína doporučuje výběr jedné ze 3 následujících hub ( viz tabulka ) cca v délce 3 - 6 měsíců v denní dávce 3 x 4 tablety dle následujících kritérií v tabulce. Lze kombinovat i 2 produkty současně v případě odpovídajících příznaků.


Produkt ( houba ) Účinek Příznaky
Královská houba Yunzhi - kód 199
Coriolus versicolor
posiluje YIN jater a ledvin, ochlazuje horko, rozpouští hlen TAN, vysušuje vlhko SHI suché oči, sucho v ústech, tupé bolesti hlavy, nespavost, mrtvění končetin, bledý obličej se zarudlými líčky, závratě, rozostřený zrak, noční pocení, bolesti v bedrech, pískání v uších, u žen slabá či opožděná menstruace
Lingzhi kořen života - kód 200
Ganoderma lucidum
posiluje Qi sleziny a krev v srdci, zklidňuje ducha SHEN, rozpouští hlen TAN nadýmání, bledost, studené nohy a ruce, slabost končetin, měkčí stolice, pocit tíže po jídle, zkrácený dech, bušení srdce, snížená koncentrace, fyzická a duševní únava, zapomnětlivost
Tibetský klenot Cordyceps - kód 198
Cordyceps sinensis
posiluje YANG ledvin a YIN plic, rozpouští hlen TAN, posiluje obranou vrstvu WEI QI časté močení velkého množství světlé moči, bolesti v bedrech, podlamování se v kolenou, vyhledávání tepla, impotence, suchý kašel, bledý obličej se zarudlými líčky

 
LINGZHI POD LUPOU

Dle posledních výzkumů ( MD. Mable Cheung, Fujian Xianzhilou Biological Science Co. 2003 China) vykazuje Lingzhi tyto účinky:
  1. Imunostimulační účinky (posiluje imunitu bez poškození organismu při opakovaných infekcích a zánětech).
  2. Antitumorózní účinky ( stavy před či po chemoterapii a radioterapii, snižuje počet nádorových buněk a brání jejich růstu, zvyšuje interleukin H).
  3. Antioxidační účinky (snižuje volné radikály, prodlužuje kvalitu života, zvyšuje produkci DNA v buněčných jádrech a zvyšuje tak počet buněk, které oddalují stárnutí).
  4. Ochrana a detoxifikace jater (urychluje odbourávání chemických léků a toxických substancí, které způsobují chronické poškození jater, pomáhá při chronické hepatitidě).
  5. Kardiovaskulární účinky ( rozšiřuje koronární cévy na srdci, zvyšuje jejich prostupnost, zlepšuje cirkulaci krve v kapilárách srdečního svalu, ochraňuje srdce před krátkodobými nedostatky krve kupř. u angíny pektoris, snižuje cholesterol a krevní tuky, chrání organismus před srdečním infarktem či mozkovou mrtvicí).
  6. Diabetické účinky ( redukuje krevní cukr zvýšením hladiny glukózy v tělesných tkáních)

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.