TCM Herbs Náramek osmi perel 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 

únava, chudokrevnost, nedostatečná tvorba mateřského mléka, zotavení po nemoci, operaci apod.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
19.12.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Doplňuje čchi Qi
  Vyživuje a rozprouďuje krev XUE

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Povšechná únava, zvláště poporodní
  Chudokrevnost
  Nedostatečná tvorba mateřského mléka
  Rekonvalescence po nemoci, operaci apod.

 
 
Popis - Jedná se o nejvýznamnější směs k posílení vitální energie a vyživení krve u žen. Pro ženy je obzvláště významné doplňování krve, jelikož dochází k jejím pravidelným ztrátám během menstruace. Kouzlo této směsi spočívá v tom, že vyživuje všechny složky krve – červené i bílé krvinky, destičky, plazmu i tekutinu. Jestliže žena ztrácí mnoho krve během menstruace, má náročný časový rozvrh a navíc například drží redukční dietu, pak se velmi snadno vyvine stav nedostatku krve. Bohužel je v naší společnosti velmi časté, že ženy trpí nedostatkem krve, aniž by tuto skutečnost nějak řešily. Příčinou této patologie mohou být chronické nemoci, těhotenství, stres, aj. Nejběžnějšími příznaky jsou poruchy trávení, zkrácený dech, slabý hlas, únava, vyčerpanost, lehké bolesti hlavy, točení hlavy, úzkosti, popřípadě bušení srdce.

Rozbor bylin ve směsi - Císařské byliny jsou teplé povahy. Dang shen doplňuje Qi a Shu di huang vyživuje krev. Dva ministři, Bai zhu a Fu ling posilují slezinu a vysušují vlhkost. Současně pomáhají císaři Dang shen doplnit Qi sleziny a plic. Ostatní ministři Bai shao a Dang gui vyživují krev a tím posilují účinek Shu di huang. Jeden z asistentů Chuan xiong oživuje krev a rozhýbává Qi, druhý Zhi gan cao doplňuje Qi a harmonizuje střední ohniště.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 5-12 let 3x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po dvou až třech týdnech.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.