TCM Herbs Pevnost palácového pilíře 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 
bolesti a pocit tíhy v dolní části zad a dolních končetinách,chronické bolesti kloubů,ranní rozlámanost a zhoršení bolesti zad po fyzické námaze
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
26.9.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Posiluje YANG ledvin
  Vyživuje krev XUE jater
  Vylučuje vítr FENG, chlad HAN a vlhko SHI
  Utišuje bolest

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Bolesti a pocit tíhy převážně v dolní části zad a v dolních končetinách
  Chronické bolesti kloubů, reagující na změny počasí
  Ranní „rozlámanost“ a zhoršení bolestí zad po fyzické námaze

 
 
Popis - Jedná se o prastarou směs ovlivňující bolesti v bedrech a dolních končetinách, typicky reagujících na změny počasí. Chlad, vlhko nebo pobyt v průvanu příznaky zhoršuje a naopak teplé, suché prostředí je zlepšuje. Tyto obtíže se mohou vyskytovat v různé intenzitě a prvními varovnými příznaky může být ranní „rozlámanost“, pobolívání v zádech při delším stání či lehčí fyzické zátěži. Směs výrazně zmírňuje bolesti provázející revmatická onemocnění kloubů, pokud nejsou spojeny se zánětlivými projevy (teplý, zarudlý kloub). Směs obsahuje byliny, které celkově vyživují a posilují organismus a utišují bolesti, jež jsou průvodním znakem opotřebování pohybového aparátu.

Rozbor bylin ve směsi - Du huo posiluje záda a utišuje jak akutní, tak chronickou bolest zad, vylučuje vítr a vysušuje vlhkost (viz Legendy psané bylinami), Fang feng a Qin jiao zlepšují cirkulaci a změkčují šlachy, Sang ji sheng vyživuje játra a ledviny, posiluje bedra a kolena a napomáhá k výživě krve, Du zhong posiluje ledviny a bedra, vyživuje šlachy a kosti a napomáhá cirkulaci krve a energie, Rou gui zahřívá ledviny a napomáhá vitalitě, Dang gui, Chuan xiong, Shu di huang a Gan cao posilují krev a napomáhají vybudování krve a energie, Dang shen posiluje Qi, Fu ling posiluje slezinu, vysušuje vlhko a přeměňuje hlen, Bai shao vyživuje krev a ochraňuje YIN.

Dávkování - 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Zlepšení lze pozorovat u akutních obtíží po 1–2 týdnech, při chronických obtížích po 4 – 6 týdnech.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.