TCM Herbs Projasnění temné tůňky 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 
infekce močového měchýře a močových cest,močové kameny
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
24.10.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Ochlazuje horko RE
  Léčí bolestivé močení
  Působí močopudně
  Rozpouští kaménky

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Infekce močového měchýře a močových cest
  Močové kameny

 
 
Popis - Tato směs čistí horko a vlhko ze spodního ohniště. Spodní ohniště zahrnuje oblast od pupku dolů, tedy i močový měchýř a ledviny. Infekce jsou nejčastěji způsobeny špatným stravováním s přemírou sladkých, ostrých a tučných jídel či alkoholem. Záněty se projevují pálením, častým močením, obtížným močením či bolestivým močením s krví.

Rozbor bylin ve směsi - Císařskou bylinou je Jin qian cao, který pročišťuje horkost, podporuje močení a je velmi účinný v uvolnění obstrukce způsobené stagnující vlhkostí (viz Legendy psané bylinami). Ministři Che qian zi (viz Legendy psané bylinami), Qu mai a Bian xu a Tong cao pročišťují horkost a vlhkost tím, že podporují močení, a tak pomáhají císaři v odblokování bolestivé močové dysfunkce. Asistentské byliny odstraňují tyto obtíže nepřímo tím, že odvádějí horkost: Zhi zi odvádí horkost ze tří ohnišť moč. Poslíček Huang bai vede horkost dolů, Mang xian ochlazuje horko a snižuje otoky. Zhi gan cao harmonizuje působení jednotlivých bylin ve směsi, odstraňuje bolesti v podbřišku a pomáhá zmírnit podrážděnost.

Dávkování - 4 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po 1–2 týdnech.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.