TCM Herbs Půvab jasmínové pleti 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 
kožní abscesy,boláky,akné
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
12.12.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Ochlazuje horko RE v plicích a v žaludku
  Přírodní antibiotikum

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Kožní abscesy
  Boláky
  Akné

 
 
Popis - Akné je nejčastěji způsobeno vnitřním horkem v dráze žaludku, střev a plic. Toto vnitřní horko se generuje díky emoční nevyrovnanosti spolu se špatnou životosprávou. Obě tyto podmínky se projeví jako akné u mladistvých (nadměrná hormonální aktivita v pubertě spojená s pojídáním smažených a tučných jídel) či u žen před menstruací, kdy dochází opět k hormonální nerovnováze, která se přetváří opět jako vnitřní horko a v podobě akné se „tlačí“ ven ve formě hnisavých pupínků na kůži v oblasti dráhy žaludku tj. na obličeji nebo v oblasti dráhy střev tj. na zádech. Příčinná léčba dle čínské medicíny pak spočívá v eliminaci vnitřního horka z dráhy plic,žaludku a střev a ochlazení a posílení krve. Podmínkou léčby je i úprava životosprávy (vyloučení jídel smažených, mléčných, sladkých a tučných).

Rozbor patentní medicíny z pohledu tradiční čínské medicíny - Císařskou bylinou je Zhen zhu mu, jež ochlazuje horko jater a podporuje hojení chronických kožních vředů. Ministrem je Ku shen, který ochlazuje horko a vylučuje vlhko. Druhým ministrem pak je Huang bai, jež ochlazuje horko a čistí vlhko ze spodního ohniště a vylučuje horký toxin z kůže, stejně jako Huang qin. Lian qiao ochlazuje horko a vylučuje horký toxin z kůže. Ban lan gen ochlazuje krev, vylučuje horký toxin a ochlazuje horko. Pu gong ying ochlazuje krev, vylučuje vlhko a ohnivý toxin, obzvláště z kůže. Tu fu ling ochlazuje horko a vylučuje vlhko z kůže, vylučuje horký toxin. Asistenty jsou pak Mu dan pi, jež ochlazuje horko a krev, snižuje otoky kůže a vylučuje hnis z kůže a Shu di huang, který vyživuje YIN a krev.

Dávkování - 4 tablety 3x denně, děti od 3 do 6 let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Vhodné aplikovat spolu s Oleandrovým krémem (kód 382). Při dodržování výše popsané životosprávy se objeví účinek po 1. měsíci.

Balení - 100 tablet/30 g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.