TCM Herbs Slast uprostřed noci 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 
impotence,ztráta libida,snížená sexuální aktivita,nedostatečná erekce
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
19.12.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Doplňuje a zahřívá YANG ledvin
  Vyživuje krev XUE
  Doplňuje esenci JING

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Impotence, ztráta libida
  Snížená sexuální aktivita
  Nedostatečná erekce

 
 
Popis - Jak léta jdou a roky přibývají, tak ledvinná energie, zvláště po 40. roce věku, ubývá. Dle tradiční čínské medicíny „pravá“ ledvina řídí jangovou energii ledvin, tedy Oheň života MING MEN, který má za úkol nejen zahřívat tělo na „provozní“ teplotu, ale i posilovat a v neposlední řadě je odpovědný i za sexuální potenci. V případě nedostatečného jangu ledvin se objeví příznaky jako jsou tupé bolesti v bedrech, bolesti kolen, studené ruce a nohy, stejně tak i všeobecná únava a vyčerpanost. Tato směs zahřívá, proto se neužívá dlouho (1–3 měsíce dle stavu) a neměla by se užívat v případech prostého vyčerpání či únavy bez ostatních známek nedostatečnosti jangu ledvin. Díky zahřívacímu účinku je směs nevhodná pro lidi s vysokým krevním tlakem, při cukrovce, stavech po infarktu či mozkových mrtvicích.

Rozbor bylin ve směsi - Rou gui zahřívá ledviny, posiluje YANG, vylučuje chlad z drah, utišuje bolest, napomáhá vzniku Qi a krve a stahuje unikající pseudooheň zpět do ledvin, Tu si zi posiluje ledviny, ochraňuje esenci ledvin, vyživuje YIN (viz Legendy psané bylinami), Du zhong posiluje játra a ledviny, vyživuje šlachy a kosti, Gou qi zi posiluje játra a ledviny a vyživuje jejich YIN a krev, Dang gui posiluje krev a upravuje menstruaci, vyživuje a harmonizuje krev a vylučuje chlad, Shan zhu yu stabilizuje ledviny a ochraňuje jejich esenci, posiluje játra a ledviny, Shu di huang posiluje krev, vyživuje YIN a esenci.

Dávkování - 4 tablety 3x denně pod dobu 1–3 měsíců v případě sexuálních potíží (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po 2–3 týdnech.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.