TCM Herbs Utišení větrné bouře 100 tbl.

Neohodnoceno
 
 
nadýmání,bolesti břicha po jídle,bolesti a potíže po operaci žlučníku,chronický zánět slinivky
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
27.9.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Uvolňuje čchi jater a upravuje její oběh QI ZHI
  Harmonizuje játra a žaludek
  Utišuje bolest

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Nadýmání a bolesti břicha po jídle
  Přetrvávající bolesti či trávicí obtíže po operaci žlučníku
  Chronický zánět slinivky

 
 
Popis - Velmi oblíbená směs používaná k úpravě zažívacích obtíží se zřetelem na zlepšení funkce jater, žlučníku a slinivky. Nejčastěji tyto problémy vznikají působením chronického stresu, nesprávnými stravovacími návyky a přepracováním. Působí i v případech přetrvávajících trávicích poruch a bolestí po operaci žlučníku. Směs redukuje působení stresu na organizmus, u žen pomáhá navíc normalizovat menstruaci.

Rozbor bylin ve směsi - Qing pi rozbíjí stagnaci jaterní Qi a uvolňuje bolest Chen pi stahuje potravu dolů, aby nestagnovala v žaludku a ve střevech a napomáhá slezině i plicím, Xiang fu harmonizuje vztah mezi játry a slezinou a upravuje menstruaci, Mu dan pi ochlazuje horko v krvi a uvolňuje stagnaci krve, obzvláště u žen s bolestivou menstruací a sraženinami, Chai hu uvolňuje stagnaci jaterní Qi (viz Legendy psané bylinami), Bai shao vyživuje a posiluje YIN jater a krev jater, Hou po vysušuje vlhko, uvolňuje stagnace a podporuje pohyb Qi, Shan zha odvádí stagnaci potravy ze střev a uvolňuje stagnaci krve v břišní oblasti, Rou gui zahřívá skrytý vnitřní chlad, odblokovává dráhy a utišuje bolest, posiluje Qi a krev, Chuan lian zi ochlazuje horko, vysušuje vlhko, utišuje bolest a upravuje oběh Qi.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 6 let denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po 1–2 týdnech.
Upozornění: Směs se neužívá v těhotenství.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.