TCM Herbs Uvolnění karmínové řeky 100 tbl.

Neohodnoceno
 
Tip
 
bolesti na počátku menstruace či před menstruací
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
13.12.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Upravuje oběh krve XUE
  Rozptyluje blokádu krve XUE YU
  Utišuje bolest

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Bolesti na počátku menstruace či menstruaci předcházející

 
 
Popis - Bolestivá menstruace je jednou z nejčastějších poruch rovnováhy ženského organismu. Tato směs je určena pro bolesti před nebo na začátku menstruace, a to především u žen, kterým se menstruace opožďuje a je provázená křečovitými bolestmi a krevními sraženinami nebo bolestmi při nepravidelné menstruaci s tmavou krví.

Rozbor bylin ve směsi - Jedná se o nově sestavenou směs, hierarchie bylin nebyla určena. Tao ren a Hong hua tvoří velmi často používanou dvojici bylin, která oživuje krev a odstraňuje stagnace krve. Bai shao vyživuje krev, harmonizuje menstruaci, změkčuje játra a odstraňuje bolesti. Dan shen ochlazuje a vyživuje krev, odstraňuje stagnaci krve. Pu huang oživuje krev, odstraňuje stagnace a zastavuje bolesti. Wu yao odstraňuje bolesti, zahřívá dělohu a ledviny, rozptyluje chlad. Yan hu suo je účinná bylina zastavující bolesti tím, že odstraňuje stagnaci Qí a blokádu krve. Dang gui doplňuje a oživuje krev, harmonizuje menstruaci a zastavuje bolest. Chuan xiong oživuje krev a rozhýbává Qi, normalizuje menstruaci a odstraňuje bolest. Xiang fu zprůchodňuje játra, reguluje Qi, odstraňuje bolest a harmonizuje menstruaci. San qi oživuje krev a zastavuje abnormální menstruační krvácení.

Dávkování -3x4 tablety(v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Přípravek se podává obvykle tři až pět dnů před menstruací.
Upozornění: Nesmí se podávat těhotným ženám nebo ženám s výrazným nedostatkem krve, tj. bledé barvy, s bledým jazykem, dlouhým intervalem mezi jednotlivými menstruacemi, nebo naopak s krátkým menstruačním cyklem se slabým krvácením a světlou menstruační krví.

Balení - 200 kuliček/36 g

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.