TCM herbs Vodopád z modré laguny 100 tbl.

3 hodnocení
 
 
zvětšená prostata,záněty prostaty
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
26.9.2018
350 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Tabletky - pilulky
 

Působení:
  Doplňuje čchi Qi sleziny
  Odstraňuje otoky
  Stabilizuje vnější vrstvu
  Působí močopudně

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Zvětšená prostata (adenom prostaty)
  Akutní a chronický zánět prostaty

 
 
Popis - Mnoho mužů po 50. roce věku trpí prostatickými obtížemi jako je časté nucení na močení, opožděný nástup močení či bolestmi a pálením v oblasti prostaty. Dle čínské medicíny jsou tyto potíže způsobeny akumulací vlhka a horka ve spodním ohništi, zvláště pak v oblasti močového měchýře, což má za následek blokádu toku energie Qi. Toto vše (dle „teorie ucpaného okapu“) vede k výše zmíněným prostatickým obtížím. Tak jako ženy mají děložní nádory, mají i muži svůj nádor a to v tomto případě v oblasti prostaty, neboť příčiny vzniku jsou dle čínské medicíny obdobné. K hromadění vlhka a horka u mužů nejčastěji přispívá alkohol, černá káva, nadměrná či jednostranná spotřeba smažených, tučných či ostrých jídel. Tato směs čistí vlhko a horko z oblasti močového měchýře a rozprouďuje krevní stagnaci v této oblasti, čímž dochází ke zmenšování nádoru a prostatických obtíží.

Rozbor bylin ve směsi - Hierarchie bylin ve směsi není stanovena. Che qian zi ochlazuje horko a podporuje močení (viz Legendy psané bylinami), Shi wei ochlazuje horko, vylučuje vlhko a odblokovává bolestivé močení, Tong cao podporuje močení a ochlazuje horko a vylučuje vlhko, Huang qi podporuje močení a snižuje otoky, Ze lan podporuje močení, Pu gong ying ochlazuje horko a vylučuje horký toxin, Huang bai ochlazuje horko a vylučuje vlhko ze spodního ohniště, Jin sha ochlazuje horko, vylučuje horký toxin a podporuje močení, Hou po rozprouďuje stagnaci krve v močovém měchýři a podporuje močení, Tu si zi posiluje ledviny a slezinu (viz Legendy psané bylinami), Lulu tong podporuje močení, Kun bu podporuje močení a snižuje otoky, Wang bu liu xing rozprouďuje stagnaci krve a uvolňuje zablokované dráhy.

Dávkování - 4 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Zlepšení nastává při dodržování dietních opatření po 1. měsíci.

Balení - 100 tablet/30 g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.