Zvýšená funkce štítné žlázy

 Související články  

Poruchy v okruhu sleziny

Nemoci štítné žlázy

Problémy se štítnou žlázou

ThyreoDren - štítná žláza

Nadledvinky

Nadledvinky a jejich vliv na organismus

Cranium a MindDren

Čínské léčivé houby

Další články

Především detoxikační přípravky Joalis, zařazené do jednotlivých kategorií k léčbě poruch zdraví se mohou zdát přidány nelogicky nebo náhodně, ale vychází z principů celostní medicíny a detoxikační medicíny. Proto je často potřeba ovlivnit v léčbě i velmi vzdálený orgán. Vysvětlení proč tomu tak je najdete postupně v rubrice Články, Vzdělávání, nebo u jednotlivých zdravotních potíží. Pokud potřebujete radu jak začít,neváhejte se na mě obrátit s dotazem na e-mail obchod@prirodaleci.cz nebo přes kontaktní formulář Napište nám v horním menu. 

Problémy se štítnou žlázou patří mezi nejčastější potíže.Důvodem je pravděpodobně zhoršující se životní prostředí,protože štítná žláza je na toxiny ze zevního prostředí velmi citlivá.Velmi často stojí za problémy se štítnou žlázou také problematika lymfatického systému,který nefunguje optimálně,nebo nejrůznější emocionální poruchy a potíže.

Rozhodujícím preparátem z hlediska detoxikace je přípravek THYREODREN,který odstraňuje mikrobiální ložiska ze štítné žlázy a obsahuje emocionální složku.Mikrobiální ložisko bývá hlavním zdrojem toxinů ve štítné žláze.Okolí štítné žlázy je však i hojně zásobeno dalšími orgány v okolí hrdla.Především je to lymfatický systém.Toxiny z ložisek uložené v lymfatických uzlinách mohou být pro štítnou žlázu rovněž velmi důležité.Nezanedbatelný je i vliv autonomního nervového systému.Důležité proto budou i preparáty VEGETON a LYMFATEX.

Prakticky při všech poruchách štítné žlázy se setkáváme i přímou toxickou zátěží,především těžkými kovy a radioaktivitou.Nelze tedy opomenout ani preparáty ANTIMETAL a IONYX.Při vážnějších poruchách funkce štítné žlázy(autoimunitní onemocnění)je potřeba detoxikovat ještě další struktury jako je centrální nervový systém,hypofýzu,hypotalamus,vytestovat případnou špatnou vstřebatelnost jódu a to už je práce pro detoxikačního poradce a měření na pracovišti,nebo alespoň konzultace po e-mailu a telefonu.

 

Nejprodávanější

350
149613501496
Značky

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 21 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.