Joalis Antidrog - zátěž léky 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Preparát k odstranění celé škály návykových psychotropních látek. (léků ) z organismu.  Zbytky těchto látek mohou působit jako toxin především na nervový systém, případně i na epigenetické prostředí. Před podáním tohoto preparátu, nebo spolu s ním je třeba využívat přípravek MindDren.

363 Kč    
Výrobce Joalis
Kategorie Odstranění organických a anorganických toxinů, metabolitů
 
Vhodný k detoxikaci všech tkání v organismu od části známých psychotropních drog. Jeho nasazení nemá smysl u aktivních narkomanů. Můžeme ho využít u těch lidí, u kterých drogy vytvořily rezidua-zbytky převážně v nervovém systému. Tento preparát nemůže zachytit rezidua všech typů drog, kterých neustále přibývá. Je však široce zaměřen proti organickým i anorganickým drogovým reziduím. 

 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Preparát k odstranění celé škály návykových psychotropních látek. Rezidua těchto látek mohou působit jako toxin především na nervový systém, případně i na epigenetické prostředí.

Složení: 20% ethanol, rostliny: jetel luční – květ (Trifolium pratense L.), měsíček zahradní – květ (Calendula officinalis L.), prvosenka jarní – kořen (Primula veris L.). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Množství: 50 ml.

Užívání: Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.