doprava a platby

doprava od 80 Kč při využití Zásilkovny

Od 3000 doprava ZDARMA 

 

Obchodní a dodací podmínky pro zasílání produktů:

Po Vaší objednávce ( telefonem, mailem), zboží obdržíte nejčastěji do 2 dnů pokud zvolíte zaslání jako balík do ruky, nebo balík na poštu. Při zaslání na výdejnu Zásilkovny může být dodací lhůta delší v závislosti na svozech do depa Zásilkovny a následném vytřídění balíků na jednotlivé výdejny. Pokud  dané zboží není skladem, budeme Vás telefonicky nebo emailem kontaktovat, abychom se domluvili, zda s vyřízením objednávky počkáme, až bude kompletní, nebo pošleme pouze její část. Pokud objednávku neobdržíte o 5 dnů od informace, že zboží bylo od nás odesláno a  nedostanete upozornění, že objednávka nebyla vyřízena, zpravidla je balík uložen na Vaší poště. Můžete se také telefonicky informovat na telefonu 602164307 na číslo balíku, podle kterého je možno na poště zjistit, kde se balík nachází.
Zboží neodesíláme v období státních svátků a v případě mimořádných výluk obchodu,kdy je toto vždy výslovně uvedeno na úvodní straně jako upozornění po jaké období rozesílání zásilek neprobíhá.
 
Poštovné a balné:
Pokud Vaše objednávka převyšuje částku 3000,-Kč  není vám poštovné a balné účtováno.
 

 

V případě, že chcete reklamovat přijaté zboží ať už z důvodu prošlé záruky, nebo nekompletní objednávky, kontaktujte mě prosím na e-mailu, nebo na mobilním tel.

Tel.+420 602164307

e-mail:obchod@prirodaleci.cz