Vzhledem k situaci s pandemiií, volte prosím raději platby online kartou nebo předem na účet . Chráníme tak Vás i dopravce. Pokud by se náhodou stalo, že některé zboží bude chybět, automaticky Vás budu kontaktovat a peníze ihned vracím zpět na účet. Vezměte prosím v potaz naprostou přetíženost dopravců a tím prodloužené dodání zásilek, které nemůžeme nijak ovlivnit. Děkujeme za pochopení

Baby série

Baby série Original ATOK

Preparáty Baby série Original ATOK byly vyvinuty speciálně pro citlivou dětskou pokožku. Vzhledem k nízké koncentraci obsažených éterických olejů a jejich jemnosti jsou všechny preparáty této série vhodné a bezpečné i pro nejmenší děti.

Jsou vyrobeny z vysoce účinných rostlinných olejů, macerátů, vitaminů a éterických olejů s výrazně zklidňujícími a zjemňujícími účinky - zejména heřmánkového modrého a levandulového. Představují jemné, šetrné a současně velmi účinné prostředky každodenní péče. Vyznačují se velmi příjemnou bylinnou vůní a od ostatních řad se odlišují veselým „motýlkovým“ designem.

Baby krémy

Baby krémy Original ATOK vyhovují svou příjemnou vůní a vyváženou skladbou i nejjemnější dětské pokožce. Ocení je však i dospělí, zejména pokud mají velmi citlivou pleť.

Vysoce kvalitní rostlinné složky obsažené k krémech, zejména éterické oleje z heřmánku modrého a levandule, mají vynikající zklidňující a zjemňující účinky. Baby krémy se hodí ke každodenní péči o pokožku obličeje i celého těla.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.