Potíže a účinky

Dle legislativy EU nelze v současné době u bylinných produktů (ač se používaly po tisíce let, pomohly milionům lidí a dnes je pravidelně užívá více než 1,5 miliardy lidí po celém světě) uvádět podrobnější informace, neboť ty by ve Vás mohly vzbuzovat zdravotní či dokonce léčebné účinky bylin!

(Jak ostatně říkal Jára Cimrman: My nesmíme ani naznačovat…). 


My naše předky, tradice a přírodu chováme v úctě a snažíme se zejména řídit zdravým lidským rozumem. Proto doporučujeme vyhledat více o bylinách ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na  blogu blog.prirodaleci.cz  nebo www.cinskyherbar.cz a nebo třeba www.tcmencyklopedie.cz a  www.oncomedica.cz

Pokud potřebujete sestavit přípravky, zeptat se na podrobnosti, chcete nakupovat smysluplně bez zbytečného utrácení bez hlavy a paty tyto produkty, tak mi napište na obchod@prirodaleci.cz a vydržte já odpovím vždy asi do týdne i dříve.

Pokud spolu vedeme mailovou komunikaci ohledně doporučených přípravků, vždy ode mě dostáváte soupis jednotlivých sad. V těchto sadách jsou obvykle 4 přípravky. Pak doporučuji sadu č. 2 atd. atd. Pokud si nemůžete dovolit koupit všechny přípravky v sadě najednou, protože to není malá částka, berte jednotlivé přípravky tak, jak Vám je píši popořadě. Až se dostanete k poslednímu přípravku v poslední sadě. Můžete postupovat i samostatně. Téměř vždy je třeba použít více přípravků podle Vašich problémů.

Naďa Rydlová