Přípravky na nohy a ruce

Preparáty na ošetření nohou Original ATOK

K pravidelné péči o nohy nabízíme koupelové a masážní oleje, zábaly a další specializované preparáty s obsahem vysoce kvalitních rostlinných a éterických olejů s výraznými dezodoračními a antimikrobiálními účinky. Jejich pravidelné používání napomáhá udržovat nohy zdravé a krásné.

Tato řada nabízí také preparáty osvědčené při různých postiženích pokožky nohou, zejména plísněmi. Právě plísňová onemocnění nohou a nehtů se v naší populaci šíří stále rychleji. Boj s nimi je proto třeba zahájit od prvních projevů a pokračovat v něm dlouhodobě.

Preparáty na ošetření rukou Original ATOK

K péči o ruce a nehty nabízíme řadu přípravků s obsahem vysoce kvalitních rostlinných, éterických olejů, léčivých bylin a dalších účinných složek. Tyto preparáty pokožku rukou i nehty ošetřují citlivě a přitom důkladně a zejména při pravidelném používání působí velmi efektivně.

Důsledná péče o pokožku rukou a nehty je velmi důležitá, protože je zřejmé, že s přibývajícími čisticími a pracími prostředky v našem životě přibývá i kožních problémů, které způsobují. Tyto přípravky se vyznačují vysokou odmašťovací schopností, a tak při častém používání bez ochranných rukavic způsobují narušování ochranné vrstvy pokožky rukou a poškozují nehty. Toto neustálé zatěžování je příčinou vzniku řady kožních nemocí, jejichž léčba bývá vleklá a mnohdy bezvýsledná.
Všechny krémy této řady dodáme v praktických lahvičkách s dávkovačem.