Vzhledem k situaci s uzavřením obchodů kvůli koronaviru, doporučuji zvolit jako dopravce Českou poštu, protože není jisté jak budou nebo nebudou nadále fungovat výdejní místa Zásilkovny. Zatím vláda fungování výdejních míst povolila. PLATBY NA VÝDEJNÍCH MÍSTECH JSOU NYNÍ POUZE KARTOU, PŘEDEM NA ÚČET NEBO GOPAY !!! DOBÍRKOU V HOTOVOSTI NELZE.

Závodník

 

Toxičtí lidé
Závodník
Nikdy neuhodí ležícího – raději do něj kopne. Po straně si dělá legraci z přátel, kteří se mu nedokážou vyrovnat. Neumí udělat krok, aniž by někomu šlápl na patu.
Závodník je provokující, nebojácný, fanatický, nesnesitelný, podezřívavý, agresivní a vzteklý. Dělá naschvály, je lstivý, prchlivý a svéhlavý, rád pouští hrůzu. Je mazaný, konfliktní, nedůvěryhodný, pesimistický, nejistý, hádavý.
Závodníci stále hledají šanci, jak vás přechytračit a porazit. Všechno je boj, ať jde o získání místa nebo partnera. Pochlub se závodníkovi, že máš hezkého psa, a on ti řekne, že jeho pes je větší, hezčí a chytřejší. Řekni mu, jak ses dneska nadřel, a on ti vylíčí, jak těžko pracoval on a co všechno musel řešit. Se závodníkem nelze relaxovat. Je stále připraven ke skoku. Závodníci mají k lidem obecně špatný vztah, protože v nich spatřují především soupeře .
Zmíníš se například před závodníkem, že vaše společná známá dnes vypadá výjimečně dobře. Závodník ti nejspíš odpoví: „Už jsem zažil, že vypadala líp. Připadá mi nějaká unavená. Vidíš ty kruhy pod očima?“Závodníci bývají pozéři a patolízalové. Rádi se vychloubají svými minulými i současnými úspěchy.
Chtěli by druhým imponovat, ale ve skutečnosti mají tak nízké sebevědomí, že rivalita představuje jediný způsob kontaktu s ostatními lidmi.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.