Joalis Anxinex - úzkost 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Emocionální preparát, který přispívá k udržení normálního stavu úzkosti. Je nutné kombinovat s preparátem Joalis Streson. Má výrazný vliv na odbourání tohoto nepříjemného stavu.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
24.10.2018
363 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Emocionální preparáty
 

Patří do skupiny s emocionálním účinkem. Jeho účinek je založen na skutečnosti, že při poškození činnosti jádra bazálních ganglií- corpus striatum toxiny, vede k nepříjemné emoci, kterou nazýváme úzkostí. Tyto části mozku-bazální ganglia corpus striatum, mohou být vlivem toxinů elektricky velmi aktivní, čímž vzniká zmíněná emoce, která je nejen nepříjemná, ale můžeme ji někdy pokládat až za onemocnění. Bývá také příčinou stresů, a tím se tento preparát zapojuje do široké škály detoxikačních prostředků zásadního charakteru. ANXINEX však z corpus striatum odstraňuje pouze mikrobiální ložiska, další zátěže, kterými mohou být bazální ganglia poškozena jako jsou zátěže organickými a anorganickými toxiny, střevními toxiny nebo mikroorganismy je třeba odstraňovat dalšími preparáty

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.

Složení: 20% ethanol, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) -21 mg, výluhy z rostlin: meduňka lékařská - list (Melissa officinalis) - 1 mg, bedrník anýz - plod ( Pimpinella anisum) - 1 mg, lípa srdčitá - květ (Tilia cordata) - 1 mg, ostropestřec mariánský - semeno (Silybum marianum) - 1 mg, majoránka zahradní - nať (Majorana hortensis) - 1 mg. 

Množství: 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

 

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

 

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.