Joalis Bambi

Detoxikační sirupy Bambi jsou navrženy tak,aby detoxikovali dětský organismus od toxických zátěží způsobujících poruchy imunity. Ta se projevuje častou nemocností, opakovanými virózami, angínami, kašlem, ale i poruchami funkce kůže, různými alergiemi apod.

Napomáhají správnému vývoji a funkci dětského imunitního a nervového systému. Nedozrálost nervového systému se může projevovat například hyperaktivitou dítěte, nebo pomočováním se v noci ve věku kdy by už mělo být schopno v noci moč udržet.

Mnoho zátěží si dítě přinese již z dělohy matky (proto je vhodná detoxikace před početím u obou rodičů,především ale u matky) další zátěže získává vlivem stravy a životního prostředí. Detoxikované dítě je méně často nemocné po nástupu do dětského kolektivu, tyto nemoci mají kratší a slabší průběh a je lépe chráněno před vznikem různých alergií, ekzémů,nesnášenlivosti potravin atd. Jeho imunitní systém má lepší funkci pokud není zatížen toxickými látkami.

Sirupy jsou určeny pro děti od tří let, ale je možné podávat je bez rizika i menším dětem. U velmi malých dětí je někdy vhodnější použít buď dětské detoxikační oleje k natírání na pokožku, nebo lihové preparáty taktéž k natírání na pokožku. Jejich dětoxikační účinnost tím není nijak snížena.

 

Nejprodávanější

376
3871376387
Značky

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.