Vzhledem k situaci s pandemiií, volte prosím raději platby online kartou nebo předem na účet . Chráníme tak Vás i dopravce. Pokud by se náhodou stalo, že některé zboží bude chybět, automaticky Vás budu kontaktovat a peníze ihned vracím zpět na účet. Vezměte prosím v potaz naprostou přetíženost dopravců a tím prodloužené dodání zásilek, které nemůžeme nijak ovlivnit. Děkujeme za pochopení

Joalis Mykotox - plísňové toxiny 50 ml Pro registrované věrnostní slevy , speciální ceny

 
Akce Efekt lupa
 

Přípravek napomáhá optimálnímu fungování imunitního systému

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
1.10.2020
Běžná cena 389 Kč
Ušetříte 49 Kč (–13 %)
340 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Antimikrobiální preparáty
 

Plísňové toxiny neboli mykotoxiny jsou produktem plísní.Tyto plísně vznikají na potravinách působením vlhkosti,tepla a času.Je to normální jev.Tyto plísně ovšem produkují neviditelné jedovaté látky-mykotoxiny,které mohou lidskému organismu škodit.Zvláště úrodnou půdou jsou pro ně obiloviny,rýže,koření,ořechy,zvláště burské,sušené ovoce,shnilá jablka.

Mykotoxiny nejsou vidět,nejsou cítit,nikdo je v potravinách bez laboratorních podmínek nepozná.Nelze je zničit varem,mražením ani jiným způsobem.Nejnebezpečnější jsou aflatoxiny,patulin a ochratoxiny.Aflatoxin B1 je považován za nejvíce rakovinotvornou přírodní látku,Patulin a ochratoxiny mohou napadnout jaterní tkáň,poškodit nervový systém nebo způsobit deformace plodu v těle matky.

Stejně jako je nemožné přesně určit kolik cigaret je potřeba vykouřit,aby člověk dostal rakovinu,nikdo zatím není schopen určit jak velkou dávku mykotoxinů je nutné vpravit do těla,aby se tato rizika stala realitou.Čím méně jich ale v těle bude tím lépe.

mykotoxiny se nejvíce objevují v potravinách z tropických oblastí.V našich plodinách tak často nebývají.Plísně tu aflatoxiny neprodukují pro nedostatek tepla a vlhka.většinou se najdou v koření a jedná se spíše o vyjímečný nález.

Bránit se můžete tak že

  • nikdy nebudete jíst plesnivé potraviny-jakmile je jablko napadeno plísní,v celém jablku se s velkou pravděpodobností už vyskytuje patulin
  • potraviny náchylné ke vzniku plísní vždy uchovávat v chladničce
  • sledovat datum spotřeby a nekonzumovat potraviny po tomto datu
  • potraviny ukládat zakryté,ayb se předešlo kontaminaci dalších

 

Pokud přicházíte do styku s takovými potravinami,konzumujete oříšky,tropické ovoce,ne zcela zdravá jablka apod.pak Vám přípravek Mycotox může pomoci eliminovat vliv mycotoxinů

 

Dle legislativy EU nelze v současné době u bylinných produktů (ač se používaly po tisíce let, pomohly milionům lidí a dnes je pravidelně užívá více než 1,5 miliardy lidí po celém světě) uvádět podrobnější informace, neboť ty by ve Vás mohly vzbuzovat zdravotní či dokonce léčebné účinky bylin! (Jak ostatně říkal Jára Cimrman: My nesmíme ani naznačovat…). 
My naše předky, tradice a přírodu chováme v úctě a snažíme se zejména řídit zdravým lidským rozumem. Proto doporučujeme vyhledat více o bylinách ve veřejně dostupných zdrojích např. na

BLOG Příroda léčí

Prosím zatím o pochopení, blog se nově připravuje, všechny informace na které jste byli zvyklí  je třeba nově vložit. Pro doporučení přípravků mě můžete kontaktovat nejlépe na mailu obchod@prirodaleci.cz nebo tel . čísle v záhlaví webu. Děkuji za další přízeň.

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Preparát sloužící k odstranění toxických produktů plísní, tzv. Mykotoxinů.

Složení: 20% ethanol, rostliny: lopuch větší – kořen (Arctium lappa L.), mateřídouška obecná – nať (Thymus serpyllum L.), meduňka lékařská – nať (Melissa officinalis L.), vrbovka malokvětá – nať (Epilobium parviflorum Schreb.). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Množství: 50 ml.

Užívání: Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.