Vitamíny a minerály

Vitamínové doplňky stravy s klíčem. 

K bezchybné funkci organismu je nezbytný dostatečný přísun vitaminů a minerálních látek. K tomuto účelu byly vyvinuty preparáty s tzv. klíčem, který je potřebný pro správné vstřebávání a ukládání daných vitamínů a minerálních látek.

Preparáty VITAVITE,VITATONE a MINEMAX firmy Joalis nemají v celém detoxikačním programu obdobu. Jejich originalita spočívá v obsahu informační složky. Jsou vyrobeny v dražší, ale mnohokrát lépe vstřebatelné tekuté formě, což bylo u přípravku s informační složkou takřka nezbytné.

Při cestě vitamínů ke tkáni, k buňce,která je potřebuje nezbytně pro svoji dobrou funkci může nastat několik překážek.
 
První je nedostatek vitamínů a minerálů ve stravě. Druhou překážkou je vstřebávání vitamínů ve střevech. To může být zhoršeno záněty, nebo např.dysbiózou- nerovnováhou střevních podmínek. Třetí a pro detoxikaci nejdůležitější překážkou, je využití všech látek jednotlivými buňkami. Vlivem toxinů bývá tato regulace přísunu jednotlivých vitamínů buňkám silně narušena.
 
Originalita těchto preparátů spočívá právě v informační složce, která řídí přísun vitamínů a minerálů do jednotlivých tkání.
 
Klienti konstatují při užívání těchto preparátů zvýšenou vitalitu, odolnost vůči infekci a zlepšení psychické kondice. 
Podrobnější informace k využití těchto originálních přípravků najdete v rubrice články-Proč vitamíny a minerály s informační složkou
 
 

Nejprodávanější

384
3841384384
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.