Joalis MuscuDren - svaly 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Doplněk stravy. Detoxikuje svaly. Svalové potíže, bolesti páteře.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
22.10.2018
373 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Joalis Dren - kapky k rozpuštění infekčních ložisek
 

Přípravek detoxikuje infekční ložiska ve svalech.Protože svaly jsou pod vlivem sleziny jako mateřského orgánu,podáváme tento přípravek vždy s přípravkem VelienDren, nebo VelienHelp k detoxikaci sleziny . Pokud podáváme MuscuDren samostatně, výsledek pravděpodobně nebude trvalý, protože z mateřského orgánu budou do svalů opakovaně proudit toxiny.

Na ložiska ve svalové tkáni nás mohou upozornit různé příznaky.např.bolestivost svalů a jejich úponů,snadná unavitelnost svalů,obtížné vstávání ze dřepu,malá výdrž.Setkat se můžeme ale i s méně typickými příznaky,kdy na toxiny ve svalech reagují například klouby,ledviny či srdce.tyto potíže způsobuje např.Streptokok pokud se nachází ve svalové tkáni.Zrovna tak pokud se ve svalech nachází boreliová ložiska,bude na ně reagovat především nervový systém.

Ložiska ve svalech se vyskytují průměrně,není to příliš časté,ale ani vzácné.Pokud je nějaký problém v pohybovém ústrojí,měli bychom myslet i na detoxikaci svalsta.Zrovna tak,pokud je problém ve slezinovém okruhu,je dobré změřit,zda i v našich svalech není ložisko.K detoxikaci využijeme i preparát LiverDren a LiverHelp,protože jednotlivé části svalů(vazivová šlacha,fascie)se řadí i pod játra.

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy

Složení: 20% ethanol, rostliny: kontryhel obecný – nať (Alchemilla vulgaris) – 0,02 mg, kopřiva dvoudomá – nať (Urtica dioica) – 0,02 mg, majoránka zahradní – nať (Majorana hortensis) – 0,02 mg, muškátovník vonný – míšek (Myristica fragrans) – 0,02 mg, violka trojbarevná – nať (Viola tricolor) – 0,02 mg. Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Množství: 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

 

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.