TCM Herbs Šaolinový olej 25 ml

1 hodnocení
 
Tip
 
utišuje bolest,svalová a šlachová poranění,bolesti v zádech,bolesti krční páteře,karpální tunel,revma
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
27.9.2018
300 Kč    
Značka patentní medicína
Kategorie Krémy - balzámy
 

Působení:
  Rozprouďuje stagnaci energie čchi QI ZHI a krve XUE YU
  Utišuje bolest
  Zmenšuje otoky
  Regeneruje a relaxuje šlachy a svaly

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je kupř.:
  Veškeré druhy poranění svalů, šlach, vazů a kostí (kromě otevřených ran), kupř. zhmožděniny, výrony, vykloubení, zlomeniny, natažené vazy a šlacha, tzv. tenisové lokte, karpální tunely – (úžinové syndromy), apod.
  Bolesti v bedrech či kříži, a to jak akutní, tak chronické, ischias s vystřelující bolestí do končetin, výhřez meziobratlové ploténky.
  Bolesti krční páteře se stažením šíjových a zádových svalů a s bolestmi hlavy
  Revmatické bolesti kloubů a svalů, a to jak akutní, tak chronické, s otoky, reagující na počasí, dna
  Bolesti hlavy při nachlazení či při migréně, neuralgické bolesti
  Bolesti svalů a kloubů po přetížení (sport, nadměrná fyzická zátěž, apod.), kdy se používá olej k celkové masáži
  Rýma alergická, akutní či celoroční - lehce natřít pod nos
  Kašel u malých dětí - namazat na hrudník

 
 
Popis - Každá bolest je dle tradiční čínské medicíny vyjádřením „hladu tkáně po energii“. Znamená to, že v místě bolesti se nedostává patřičného zásobení krví a energií Qi. Tento stav je způsoben zablokováním toku energie a krve v dané oblasti. K odstranění bolesti je proto vždy nutné odblokovat a rozproudit stagnaci krve a energie v místě bolesti. Tomu napomáhá jednak vnitřně bylinná směs Houževnatost bambusového výhonku (kod 205) a zevně pak bylinný olej Shaolin oil (kod 700).
Oba tyto produkty odblokovávají dráhy, odvádějí nahromaděné škodliviny v místě bolesti (čímž snižují otoky či zatuhnutí ), přivádějí novou krev a energii (čímž vyživují a regenerují postiženou oblast), zlepšují prokrvení a všemi těmito účinky utišují bolest. Nepůsobí však jako analgetika (léky tlumící bolest), ale ovlivňují samu podstatu příčinu bolesti.


Rozbor bylin ve směsi - Císařskou bylinou je San Qi, který rozprouďuje stagnaci krve a zastavuje krvácení, zmenšuje otoky a utišuje bolest (viz Legendy psané bylinami). Ministerskými bylinami pak jsou Mo yao, který zlepšuje cirkulaci krve a podporuje hojení, Ru xiang rozhýbává krev a energii Qi, uvolňuje šlachy, utišuje bolest, odblokovává dráhy, zmenšuje otoky a zarudnutí tkáně, Hong hua rozhýbává krev, rozpouští stagnující krev a utišuje bolest, Gu sui bu podporuje hojení vazů, šlach a kostí a posiluje ledviny, Xue jie rozpouští stagnující krev, zastavuje krvácení a utišuje bolest. Asistentskými bylinami jsou Du huo, který vylučuje vítr a vlhko z oblasti zad, utišuje bolest a uvolňuje chladný vítr při napadení zevním větrem a chladem, Dang gui vyživuje a rozhýbává krev, zmenšuje otoky a zarudnutí a utišuje bolest. Poslíčkami pak jsou Hei zhi ma posiluje ledviny a rozprouďuje krev, Su xin hua vylučuje horký vítr z povrchu těla a uvolňuje povrchovou vrstvu.

Shaoilin oil je 100% přírodní bylinný masážní olej, vyrobený z 10 vysoce koncentrovaných čínských bylin, a je vhodný jak pro masáž, tak k regeneraci pohybového aparátu.


Balení - 25 ml ve spreji
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.