Superionherbs Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40 % polysacharidů 90 kaplsí

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z 12ti měsíční Duanwood Red Reishi. Obsah polysacharidů víc než 40 % a triterpenoidů víc než 4 % zajišťuje vysokou účinnost produktu.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
12.3.2021
950 Kč    
Značka Superionherbs
Kategorie Houby
 

Balení: 90 kapslí x 500 mg, čistá hmotnost extraktu 45 g,
1 tobolka obsahuje Duanwood Red Reishi Extrakt 500 mg,
čistý extrakt Reishi, neobsahuje plnidla ani konzervační látky,
rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany,

Doplněk stravy

Reishi (lat. Ganoderma lucidum) česky lesklokorka lesklá

Každodenní konzumace DuanWood Reishi všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu. Je jedním z nejoceňovanějších produktů tradiční čínské medicíny. V překladu znamená „božská houba nesmrtelnosti“. Její blahodárné účinky se využívají již více jak 4 000 let. Je zmiňována i v základním díle čínské medicíny, ve Vnitřním kánonu Žlutého císaře.

Duanwood Red Reishi

je výtažek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Extrakt se získává z jednoleté červené houby – tato odrůda Reishi je pěstovaná na dlouhých dubových kmenech po dobu 12ti měsíců v čisté přírodě horského masívu Wuyi na severozápadě Číny. Tato oblast je od roku 1999 pod ochranou UNESCO. Jedná o oblast nedotčenou civilizací, se specifickým klimatem.

Di Tao koncept

Di Tao znamená „autentický zdroj“. V Asii hraje koncept Di Tao zásadní roli. Každá bylina roste nejlépe v určité oblasti. Tyto oblasti, které jsou potvrzeny tradicí i vědeckými výzkumy se nazývají Di Tao. Superionherbs používá ve svých produktech. výhradně Reishi z Di Tao regionu – horský masiv Wuyi, oblast vysokých hor vzdálená od civilizace. Plantáže Reishi leží v pruhu mezi horskými lesy a vrcholky hor. Jediným zdrojem vláhy jsou tak deště a horská vlhkost. Je zde čistý vzduch, neposkrvněná půda a neexistuje zde žádné znečištění. Reishi se zde pěstuje tradičním způsobem na dlouhých dřevěných kmenech dubů po dobu 12ti měsíců. Tato Reishi se nazývá Duanwood Red Reishi.

KVALITA EXTRAKTU
  • 100% Duanwood Red Reishi
  • bez přídatných látek, konzervantů
  • vysoký obsah účinných látek více než 40 % polysacharidů a 4 % triterpenoidů

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
BP Avatar autora poznámka 3.1.2020 16:11
Asijské houby snižují riziko rakoviny.
Odpovědět
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 29.12.2019
To nemohu posoudit, předpokládám že účinnost se může projevovat na úrovni imunity, ale nevím jestli také buněčné. Proti virózám jsem poměrně imunní i bez tohoto produktu, mě však jde o jeho účinnost proti rakovinnému bujení a to zda takto působí nemohu posoudit. Spíš jen věřím že může pomáhat, ale jistotu nemám. Přeji si aby mě takové zhoubné zlo nepostihlo.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.