Superionherbs Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40 % polysacharidů 90 kaplsí Doplněk stravy

Výprodej - Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z 12ti měsíční Duanwood Red Reishi. Obsah polysacharidů víc než 40 % a triterpenoidů víc než 4 % zajišťuje vysokou účinnost produktu.

950 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Superionherbs Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40 % polysacharidů 90 kaplsí Doplněk stravy
duanwood red reishi extrakt
Tip

Detailní popis produktu

Balení: 90 kapslí x 500 mg, čistá hmotnost extraktu 45 g,
1 tobolka obsahuje Duanwood Red Reishi Extrakt 500 mg,
čistý extrakt Reishi, neobsahuje plnidla ani konzervační látky,
rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany,

Doplněk stravy

Reishi (lat. Ganoderma lucidum) česky lesklokorka lesklá

Každodenní konzumace DuanWood Reishi všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu. Je jedním z nejoceňovanějších produktů tradiční čínské medicíny. V překladu znamená „božská houba nesmrtelnosti“. Její blahodárné účinky se využívají již více jak 4 000 let. Je zmiňována i v základním díle čínské medicíny, ve Vnitřním kánonu Žlutého císaře.

Duanwood Red Reishi

je výtažek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Extrakt se získává z jednoleté červené houby – tato odrůda Reishi je pěstovaná na dlouhých dubových kmenech po dobu 12ti měsíců v čisté přírodě horského masívu Wuyi na severozápadě Číny. Tato oblast je od roku 1999 pod ochranou UNESCO. Jedná o oblast nedotčenou civilizací, se specifickým klimatem.

Di Tao koncept

Di Tao znamená „autentický zdroj“. V Asii hraje koncept Di Tao zásadní roli. Každá bylina roste nejlépe v určité oblasti. Tyto oblasti, které jsou potvrzeny tradicí i vědeckými výzkumy se nazývají Di Tao. Superionherbs používá ve svých produktech. výhradně Reishi z Di Tao regionu – horský masiv Wuyi, oblast vysokých hor vzdálená od civilizace. Plantáže Reishi leží v pruhu mezi horskými lesy a vrcholky hor. Jediným zdrojem vláhy jsou tak deště a horská vlhkost. Je zde čistý vzduch, neposkrvněná půda a neexistuje zde žádné znečištění. Reishi se zde pěstuje tradičním způsobem na dlouhých dřevěných kmenech dubů po dobu 12ti měsíců. Tato Reishi se nazývá Duanwood Red Reishi.

KVALITA EXTRAKTU
  • 100% Duanwood Red Reishi
  • bez přídatných látek, konzervantů
  • vysoký obsah účinných látek více než 40 % polysacharidů a 4 % triterpenoidů

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 29.12.2019
To nemohu posoudit, předpokládám že účinnost se může projevovat na úrovni imunity, ale nevím jestli také buněčné. Proti virózám jsem poměrně imunní i bez tohoto produktu, mě však jde o jeho účinnost proti rakovinnému bujení a to zda takto působí nemohu posoudit. Spíš jen věřím že může pomáhat, ale jistotu nemám. Přeji si aby mě takové zhoubné zlo nepostihlo.
Nevyplňujte toto pole:
BP Avatar autora poznámka 3.1.2020 16:11
Asijské houby snižují riziko rakoviny.
Odpovědět