Vládní opatření se nevztahují na výdejní místa služby Zásilkovna. Můžete si tedy nechat balíček zaslat na vybrané výdejní místo Zásilkovny i nyní.

Joalis Biosalz - 50 ml

 
Efekt lupa
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá k normální činnosti organismu. Udržení správného pH organismu, přesněji řečeno krve, je životně důležité. V krvi musí být neustále lehký přebytek zásaditých látek, především minerálů, a jestliže se tělu nedaří udržet hodnotu pH v rámci poměrně úzkého rozmezí, člověk má problémy a při pH nižším než 7 umírá. Překyselení organismu je předpokladem pro vznik mnoha chorob od bolestí kloubů, ledvinových kamenů až po rakovinu. Vliv na to má nejen naše západní strava, ale i genetické předpoklady. Kyseliny se mohou nacházet kdekoliv v organismu včetně mozku. Vytvářejí krusty a pod nimi se mohou nacházet bohaté zdroje mikrobů a jejich toxinů ke kterým imunitní systém nemůže podobně jako jsou - li toxiny a mikroby obaleny v hlenu a metabolitech.Rozpustit tyto kyseliny je proto velmi žádoucí . Soli anorganického i organického původu mohou způsobovat zadržování vody a podílet se na degeneraci vaziva, svalstva, žil a tepen a dalších tkání. Přípravek je zpracován unikátní informační technologií. Je vhodné ho užívat před ostatními přípravky Joalis, pokud je to možné. 

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
30.10.2020
389 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Odstranění organických a anorganických toxinů, metabolitů
 

Popis

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Preparát zaměřený na využití při pomoci v oblasti solí anorganického i organického původu, které způsobují retenci vody a podílejí se na degeneraci vaziva, svalstva a dalších tkání. Přípravek je zpracován unikátními specifickými informačními technologiemi, které optimalizují jeho účinek. Působení je podpořeno vybranýmni bylinami. Fenykl obecný má vliv na vylučování moči a detoxikaci organismu. 

Složení: 20% ethanol, rostliny: fenykl obecný - plod (Foeniculum vulgaris L.), přeslička rolní - nať (Equisetum avensis L.), vrbovka malokvětá - nať (Epilobium parviflorum L.). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml. 

Množství: 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami. 

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Více informací hledejte v sekci Účinky

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PV Avatar autora | 14.11.2019
Biosalz - tento produkt dávejte ke každé objednávce, každý ať vyzkouší, zadržuje potřebnou tekutinu v těle, doporučuji všem vyhublým lidem, mladým i starým. Děkuji za osobní radu paní Rýdlové, myslím si že chce pomoci nám, kteří se pereme s nemocí.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.