Joalis Antimetal - těžké kovy 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Preparát k odstranění nežádoucích škodlivin, zejména těžkých kovů a jejich sloučenin, které mohou poškozovat jakoukoliv tkáň lidského organismu. Komplexní preparát působící na všechny známé toxické kovy.  Před podáním tohoto preparátu, nebo spolu s ním je třeba využívat přípravek MindDren, nebo Emoce.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
22.10.2018
363 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Odstranění organických a anorganických toxinů, metabolitů
 
Pro tento preparáty platí stejná pravidla jak pro Antichemik. V průběhu výzkumu se přestal výrazně používat a jeho použí je už spíše vyjímečné. Byl postupně překonám kvalitou preparátu MindDren, který mnohem lépe odstraňuje nežádoucí látky včetně těžkých kovů z organismu. Preparát Antimetal včetně jeho jednotlivých poddruhů je možné i tak doplňkově použít. Odstranění toxických kovů probíhá i při detoxikaci jiných toxinů např. emocionálních a stresových, ale i mikrobiálních a dalších. Je to jev, který má své odůvodnění v tom, že organismus by měl být schopen kovy vyloučit vlastními silami. Zadržuje-li je , pak jde o patologický proces, který má příčiny v poškození tkáně emocionálními, nebo jinými toxiny.
 
těžké kovy se mohou kumulovat kdekoliv v jakémkoliv orgánu v těle.U mužů to například bývá často prostata, zvláště jsou-li kuřáky, u ekzematiků kůže, u poruch menstruačního cyklu hypofýza, nebo hypotalamus, u osteoporózy v kostech, u poruch plic, dýchání v plicích....
 
Můžeme také využívat jednotlivé preparáty Antimetal na jednotlivé kovy(Antimetal Olovo, Rtuť, Cadmium atd..)ve stejné kombinaci s MindDren, nebo MindHelp
 
 
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Preparát k odstranění nežádoucích škodlivin, zejména těžkých kovů a jejich sloučenin, které mohou poškozovat jakoukoliv tkáň lidského organismu. Komplexní preparát působící na všechny známé toxické kovy.

Složení: 20% ethanol, rostliny: pískavice řecké seno – plod (Trigonella foenum-graecum L.), slez lesní – květ (Malva sylvestris L.), smil písečný – květ (Helichrysum arenarium (L.) Moench), kopřiva dvoudomá – list (Urtica dioica L.), kontryhel obecný – nať (Alchemilla vulgaris L.). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Množství: 50 ml.

Užívání: Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

 

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.