Joalis detoxikační balíček Baby start - 4 x 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Komplex k odstranění toxinů z orgánů, které řídí cyklus pohlavních hormonů ženy

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
21.2.2019
1 482 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Podle potíží
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.Ko mplex k odstranění toxinů z orgánů, které řídí cyklus pohlavních hormonů ženy. Preparát využijeme u funkčních poruch menstruačního cyklu a neplodnosti

složení přípravků najdete proklikem na každý jednotlivých přípravek v balíčku

 

Množství: 4x 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění:

Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Více informací hledejte v sekci Účinky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.