Joalis detoxikační balíček Klimak - 4 x 50 ml

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který pečuje o ženy. Pro normální funkce pohlavních orgánů je důležité udržovat zejména správnou hladinu pohlavních hormonů a to i v menopauze.  Hormonální cyklus řídí složitá souhra hypofýzy, hypothalamu, nadledvin, vaječníků. Každá z těchto částí může být negativně ovlivněna toxiny. Porucha jedné části ovlivňuje všechny ostatní části. Tomuto orchestru je ještě nadřazen psychický a emocionální stav. I ten má své místo v organismu a i toto místo může být ovlivněno toxiny. Pozn.: Tento preparát nedodává do organismu žádné hormony.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
25.7.2019
1 476 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Podle potíží
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který pečuje o ženy. Pro normální funkce pohlavních orgánů je důležité udržovat zejména správnou hladinu pohlavních hormonů a to i v menopauze. Pozn.: Tento preparát nedodává do organismu žádné hormony.

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný komplexní přípravek, který přispívá k lepší kvalitě pleti. Akné je způsobeno různými vlivy a může postihnou dospívající i dospělé. častou příčinou je hormonální nerovnováha v kombinaci s nesprávným metabolismem tuků a zatížením kůže bakteriemi. 

složení přípravků najdete proklikem na každý jednotlivých přípravek.

Množství: 4x 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění:

Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

obsah balíčku

Regular

MenoHelp

Streson

Emoce

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

Více informací hledejte v sekci Účinky

 

 
 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.