Joalis Detoxikační balíček Metabolismus cukru - 4 x 50 ml

Neohodnoceno
 
Tip
  • 1 z 5
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá k optimalizaci energetického metabolismu. Nesprávně fungující metabolismus je v současné době velice častým jevem, který může zapříčinit celou řadu závažných problémů.

Dostupnost skladem do 2 dnů
1 482 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Podle potíží
 

Dle legislativy EU nelze v současné době u bylinných produktů (ač se používaly po tisíce let, pomohly milionům lidí a dnes je pravidelně užívá více než 1,5 miliardy lidí po celém světě) uvádět podrobnější informace, neboť ty by ve Vás mohly vzbuzovat zdravotní či dokonce léčebné účinky bylin! (Jak ostatně říkal Jára Cimrman: My nesmíme ani naznačovat…). 
My naše předky, tradice a přírodu chováme v úctě a snažíme se zejména řídit zdravým lidským rozumem. Proto doporučujeme vyhledat více o bylinách ve veřejně dostupných zdrojích např. na

BLOG Příroda léčí

Prosím zatím o pochopení, blog se nově připravuje, všechny informace na které jste byli zvyklí  je třeba nově vložit. Pro doporučení přípravků mě můžete kontaktovat nejlépe na mailu obchod@prirodaleci.cz nebo tel . čísle v záhlaví webu. Děkuji za další přízeň.

Obsah balíčku

VelienDren

Pankreadren

Cortex

Emoce

Poruchy metabolismu cukru se týkají velké části české populace.Spotřeba cukru v naší republice je dlouhodobě nadměrná a z toho plynou i zdravotní potíže,které Čechy obecně často trápí.Jsou to různé gynekologické potíže,svědění,pálení pochvy a konečníku,plísňové infekce nehtů,kůže,ústní dutiny.Dále se tato porucha může projevovat neklidem a drážděním nervového systému.U dětí neposedností až hyperaktivitou.Hyperaktivní a neklidné děti mají poruchu metabolismu cukru velice často a i když jim rodiče cukr nedávají,přesto tyto dětí jeví příznaky jeho přebytku.  

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.